Produkty

Produkty z serii Annika

Oświetlenie wewnętrzne Annika – elegancja, styl i funkcjonalność

Atrakcyjny wygląd wnętrza w dużej mierze zależny jest również od tego, jaki rodzaj oświetlenia wewnętrznego wybierzesz. Jest ono w stanie nie tylko sprawić, że wnętrze prezentuje się bardziej modnie, ale przede wszystkim wpływa również na wizualnie wrażenie jego pomniejszenia albo powiększenia. Z tego powodu wybór lamp jest kluczowy w aranżacji pomieszczeń mieszkalnych.

 

Seria Annika oświetlenia wewnętrznego została zaprojektowana z myślą o tych osobach, którym zależy na nowoczesnej aranżacji pomieszczeń. Produkty zostały wykonane z trwałych, odpornych na stałą eksploatację materiałów, jakimi są szkło i metal. W ramach kolekcji dostępne są zarówno lampy wiszące, jak też stojące, przeznaczone głównie na stoły i biurka.

 

Asortyment został przygotowany w dwóch podstawowych grupach kolorystycznych. Złote wersje wzbogacą wnętrze luksusowe i eleganckie, w dość wytwornym stylu. Z kolei elementy w klasycznym, chromowanym wykończeniu są świetnym dodatkiem do wnętrz minimalistycznych albo industrialnych.

 

Cechy charakterystyczne produktów z tej serii

Oświetlenie wewnętrzne Annika to przede wszystkim eleganckie produkty stworzone z myślą o osobach oczekujących praktycznych, a przy tym estetycznych rozwiązań. Obie wersje kolorystyczne dobrze prezentują się w przestrzeniach mieszkalnych, dając jednocześnie z góry określoną ilość sztucznego światła. Wybór uzależnij po prostu od tego, który model będzie lepiej dopasowany do Twojej aranżacji wnętrza.

 

Oświetlenie wewnętrzne wiszące z tej serii możesz wybrać w kilku wariantach kolorystycznych oraz wersjach wyposażenia. Podstawowa lampa dysponuje jednym źródłem światła. Z kolei bardziej rozbudowana wersja to aż cztery oprawy gotowe na montaż żarówek. W każdym z tych modeli dostępny jest regulowany kabel mocujący, za pomocą którego swobodnie dopasujesz wysokość, na jakiej ma znajdować się lampa.

 

Z kolei lampy stojące dysponują półtorametrowym przewodem, który ułatwi Ci ich ustawienie w odpowiedniej odległości od gniazdka elektrycznego. Atrakcyjnym urozmaiceniem jest również dotykowy włącznik. Je również możesz wybrać w jednej z dwóch wersji wykończeń, przez co idealnie pasują do oświetlenia wybranego przez Ciebie w danym pomieszczeniu.

 

Wszystkie modele mają oprawy dostosowane do popularnych gwintów E27. Dzięki temu bez trudu wybierzesz odpowiedni rodzaj żarówki. Pamiętaj o doborze względem temperatury barwowe – im cieplejsza, tym łatwiejszy relaks i mniejsza koncentracja.

 

Oświetlenie wewnętrzne Annika – do jakich wnętrz?

Seria Annika do oświetlania wnętrz mieszkalnych ma nietypową formę, ale jest jednocześnie na tyle uniwersalna, że pasuje do różnych stylizacji. Lampy stojące wykorzystaj w kąciku czytelniczym albo odległym zakamarku salonu, który chcesz rozświetlić. Sprawdzą się też jako lampki nocne w sypialni – szczególnie w wersji złotej.

 

Do dużym pomieszczeń wybierz lampy wiszące z kilkoma źródłami światła, jeśli zależy Ci na skupionym w jednym miejscu, górnym oświetleniu wewnętrznym. Pojedyncze modele sprawdzą się w niedużych pokojach, ale również są świetnym wyborem we wnętrzach dysponujących otwartą przestrzenią, jeśli odpowiednio zaplanujesz odstępy między nimi.