Produkty

Produkty z serii Antic Rustic

Gres Antic Rustic – wygląd drewna, trwałość ceramiki

Zazwyczaj za najbardziej eleganckie – a jednocześnie ciepłe – w odbiorze uznawane są podłogi drewniane. Właściwy dobór gresu może nie tylko sprawić, że taką podłogę uzyskasz w swoim domu albo biurze, ale również oszczędzi Ci wad towarzyszących drewnianym posadzkom. Płytki ceramiczne wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością, szczególnie w przypadku pomieszczeń o wyższej wilgotności powietrza. Jednocześnie są mniej wymagające, jeśli chodzi o konserwację i rodzaj stosowanych w jej trakcie preparatów.

Jeśli interesuje Cię podłoga o wyglądzie drewna i powyższych zaletach, gres Antic Rustic powinien być odpowiednim wyborem. Płytki ceramiczne z tej kolekcji dostępne są w kolorach typowych dla drewna stosowanego w stylizacjach antycznych i rustykalnych. Wysoka klasa ścieralności gwarantuje, że zamontujesz taki rodzaj podłogi zarówno w domu, jak i firmie. Wszystkie płytki są szkliwione, co przekłada się na bardzo niską nasiąkliwość posadzki. Rektyfikacja sprawia, że produkt nie będzie wymagał fugowania i stworzy jednolitą, elegancką powierzchnię. Cała kolekcja jest antypoślizgowa.

Co wyróżnia ten rodzaj gresu?

Seria Antic gresu to produkty, które wyróżniają się przede wszystkim swoimi cechami fizycznymi. Wszystkie płytki mają taką klasę ścieralności, która pozwoli na wykorzystanie ich do wykończenia podłóg w mieszkaniu, domu, a także tam, gdzie natężenie ruchu jest szczególnie wysokie. Oznacza to, że płytki są odporne na ścieranie wskutek kontaktu z obuwiem zewnętrznym i, na przykład, piaskiem czy żwirem. Szkliwienie dodatkowo podnosi wytrzymałość powierzchni zewnętrznej płytki, nie dopuszczając do tworzenia się trwałych odbarwień i plam. Rektyfikowane krawędzie ściśle do siebie przylegają, przez co podłoga jest łatwiejsza w czyszczeniu popularnymi detergentami.

Nie mniej istotna jest estetyka gresu z tej serii. Znajdziesz tutaj różnorodne propozycje imitujące drewno idealne do aranżacji w stylu rustykalnym albo antycznym. Podłogi cechują się postarzanym wyglądem, a jednocześnie nie wymagają tak dokładnej konserwacji, jaka byłaby niezbędna w przypadku prawdziwego drewna.

Wybierz gres Antic Rustic do swojego domu i biura

Dzięki wspomnianej wysokiej klasie ścieralności z powodzeniem możesz zamontować podłogę we wnętrzach użytkowych, na przykład gabinetach, biurach albo budynkach firmowych i użyteczności publicznej. Seria Antic Rustic do wykończenia intensywnie użytkowanych podłóg jest odporna na kontakt z obuwiem noszonym na zewnątrz i długo zachowuje estetyczny wygląd. W związku z tym możesz również zdecydować się na jej montaż w domu przy drzwiach wejściowych od strony ogrodu lub ulicy. 

Gres z tej serii świetnie sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych, zwłaszcza gdy do dyspozycji masz dużą i otwartą przestrzeń. Rektyfikowane krawędzie są praktycznie niewidoczne, co sprawia, że płytki bardzo dobrze prezentują się jako posadzka na przykład w salonie połączonym z kuchnią i jadalnią. Dzięki szkliwieniu mogą być wykorzystywane w pobliżu zabudowy kuchennej, a nawet w łazienkach.