Produkty

Produkty z serii Antiki

Karnisze Antiki – stwórz wymarzoną aranżację okienną

Firanki czy zasłony mogą nadać wnętrzu atrakcyjny wygląd – potrzeba jednak karniszy, aby je skutecznie zamontować. W zależności od tego, jak prezentuje się dana wnęka okienna oraz czy znajdują się przy niej jakieś przeszkody, typ wykorzystanego karnisza będzie zupełnie inny. Pamiętaj też – karnisz to nie tylko drążek ze wspornikami, ale również wiele elementów uzupełniających i stanowiących wykończenie.

Seria Antiki do zawieszenia firanek i zasłon to zestaw niezbędnych elementów, dzięki którym ozdobisz wnękę okienną. Produkty zostały utrzymane w atrakcyjnej formie, która przekona do siebie zwłaszcza fanów postarzanych rozwiązań. Cała kolekcja ma kolor antycznego mosiądzu, który przypomina wyglądem stare złoto.

W ramach tej serii produktów dostępne są nie tylko wsporniki do montażu w różnego rodzaju wnękach okiennych, ale również same drążki – o stałym rozmiarze albo regulowane. Nie brak też elementów wykończeniowych, na przykład kółek z żabkami albo agrafkami. Możesz wybierać również różne typy zakończeń do drążków, które poprawiają znacznie wygląd całej aranżacji okiennej.

 

Cechy charakterystyczne produktów z tej serii

Seria Antiki karniszy przede wszystkim przyciąga uwagę z powodu wyglądu. Kolor starego złota doskonale komponuje się z eleganckimi wnętrzami zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Wszystkie elementy do siebie pasują, dzięki czemu jesteś w stanie stworzyć spójną kompozycję. 

Poszczególne produkty dostępne w ramach serii przygotowano z trwałych materiałów. Większość została wykonana ze stali odpornej na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Wsporniki swoją konstrukcją zostały przystosowane do unoszenia znacznych ciężarów, co oznacza, że nawet zasłony i firany z cięższych materiałów będą przez nie utrzymane z powodzeniem. Niektóre zakończenia zostały przygotowane ze szkła o atrakcyjnym wykończeniu.

Wsporniki dostępne w ramach tej serii karniszy są przygotowane z myślą o różnych typach montażu. Możesz wybrać klasyczne produkty mocowane do ściany, różniące się rozmiarami, jak również elementy sufitowe. Szczególnie atrakcyjne dla wielu osób mogą być wsporniki ułatwiające montaż bezpośrednio we wnęce okiennej – wymagające wykonania otworów oraz bezinwazyjne.

Same karnisze dostępne są w kilku wersjach. Najbardziej popularne będą modele o stałej długości, oferowane w różnych rozmiarach – możesz dobrać je do wymiarów wnęki okiennej. Ciekawym rozwiązaniem są też wersje regulowane.

 

Karnisze Antiki – gdzie je wykorzystać?

Z uwagi na zróżnicowany charakter produktów z tej grupy, możesz zamontować je praktycznie przy każdej wnęce okiennej. Jeśli zależy Ci na montażu mało inwazyjnym, na przykład z uwagi na wynajmowanie mieszkania, możesz wybrać karnisze Antiki mocowane do istniejących już otworów.

Jeśli rozważasz zakup produktu tego rodzaju, skup się nie tylko na jego wymiarach, ale również stylu wykończenia. Wybierając różne zakończenia – na przykład kuliste lub w kształcie kielicha – jesteś w stanie zupełnie odmienić wygląd wnętrza.