Produkty

Produkty z serii Aragone

Płytki ścienne Aragone – estetyczna łazienka w nowoczesnym stylu

Wykończenie łazienki i innych pomieszczeń narażonych na dużą wilgoć nie jest proste. Aby dobrze zabezpieczyć ściany skorzystaj z produktów z kategorii płytek ściennych. W ramach tej kategorii znajdziesz wyjątkowe materiały, które zachwycają estetyką, mnogością wzorów, kolorów, kształtów czy rozmiarów, a przy tym są bardzo wytrzymałe. Jeśli natomiast planujesz stworzenie nowoczesnej łazienki, odpowiednia dla Ciebie będzie seria Aragone.

Płytek ściennych możesz użyć do każdego wnętrza. W ramach tej serii dostępne są zarówno glazura, jak i dekory. Znajdziesz wśród tych produktów płytki o różnych kształtach i rozmiarach. Na uwagę zasługuje także szeroka oferta kolorystyczna.

Produkty te są wytrzymałe i trwałe. Zachowują idealny wygląd na wiele lat. Wykazują także odporność na wilgoć. Dlatego będą idealne do wykańczania powierzchni szczególnie narażonych na kontakt z wodą. Gdzie jeszcze możesz wykorzystać produkty z tej serii? W każdym miejscu, w którym chcesz stworzyć trwałe i estetyczne wykończenie. Może zainspirują Cię do stworzenia wyjątkowego wystroju kuchni?

Płytki ścienne Aragone – ozdoba ścian o dużej funkcjonalności

Seria Aragone do wykańczania powierzchni ścian zapewnia bardzo duży wybór dostępnych produktów. Przede wszystkim znajdziesz wśród nich płytki o różnych kolorach czy kształtach. Z powodzeniem też możesz wybierać płytki spośród co najmniej kilku dostępnych struktur. Preferujesz gładkie ściany? A może jesteś zachwycony nietypowym ukształtowaniem powierzchni płytek? Z pewnością zdołasz wybrać produkt idealny dla siebie.

Płytki te są wytrzymałe i trwałe. Wpływa na to szkliwiona powierzchnia, która gwarantuje idealny wygląd powierzchni przez wiele lat. Dzięki niej również znacznie łatwiej wyczyścisz wykończenie wykonane produktami z tej serii. Pozwoli Ci to na zachowanie czystości w każdym miejscu.

Planujesz montaż systemu ogrzewania podłogowego? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wybrał te płytki. Dobrze przewodzą ciepło, a przy tym nie uszkodzą się w wyniku działania tego typu ogrzewania. Nadal też będą prezentowały się idealnie przez wiele lat.

Łatwe w czyszczeniu i uniwersalne wykończenie powierzchni

Zastanawiasz się, czym wykończyć powierzchnie ścian w kuchni lub w łazience? Płytki ścienne Aragone mogą być dobrym rozwiązaniem. Wyróżnia je szkliwiona powierzchnia, którą łatwo wyczyścisz. Dzięki temu możesz użyć ich w kuchni do wykończenia przestrzeni między blatem kuchennym a wiszącymi szafkami. Nawet pryskające jedzenie nie spowoduje uszkodzenia tego wykończenia. Będziesz mógł bez obaw szorować ścianę i w ten sposób przywrócić jej idealny wygląd.

Obawiasz się, jak wilgoć wpłynie na wykończenie ścian? Tapety czy farby niekoniecznie będą dobrym wyborem do łazienki. W pomieszczeniu tym nietrudno o zachlapanie wodą czy zbyt dużą wilgoć. Jednak produkty z prezentowanej serii oprą się podobnym problemom. Dzięki nim zyskasz wykończenie, które posłuży Ci na długi czas.

A może marzysz o ogrzewaniu podłogowym? Zatem prezentowana seria również jest stworzona dla Ciebie. Płytki doskonale przewodzą ciepło. Równocześnie nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem temperatury.