Produkty z serii Areto

Taras Areto – dla wielbicieli estetyki, którzy nie mają zbędnego czasu

Dysponujesz własnym tarasem? Zadbaj zatem o to, aby był wykończony w sposób estetyczny i praktyczny. W tym celu skorzystaj z produktów z kategorii tarasów. Wśród nich znajdziesz ogromny wybór materiałów, które pomogą Ci w stworzeniu wyjątkowego wykończenia. Z pewnością dobrym wyborem będzie dla Ciebie seria Areto.

Tarasów nie musisz wykańczać płytkami czy gresem. Moda na nie wprawdzie nie przeminęła, ale do dyspozycji masz produkty o zupełnie innej jakości. Akcesoria oraz deski, które znajdziesz w ramach tej serii, pozwolą Ci na spełnienie marzenia o drewnianym tarasie bez wad tego rozwiązania. W ramach serii znajdziesz bowiem deski kompozytowe, a także wszystkie akcesoria, których potrzebujesz do wykończenia tarasu o dowolnej powierzchni.

Produkty z tej serii to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie drewniane wykończenia, a równocześnie szukają trwalszych rozwiązań. Prosty montaż, duża estetyka oraz wysoka trwałość wykończenia to dobre powody, aby sięgnąć po tę serię.

Wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia, zapewni Ci taras Areto

Jak wykonać taras kompozytowy lub z desek sosnowych? Przede wszystkim z wykorzystaniem wszystkich produktów, które obejmuje seria Areto do wykańczania tarasów. W jej ramach znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria. Nie tylko same deski kompozytowe, które dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: od jasnych po ciemne. Seria ta obejmuje również elementy montażowe, a także narzędzia do demontażu desek. Co więcej, w ofercie znajdziesz deski z naturalnej sosny, jak i kompozytu. To z pewnością ułatwi Ci pracę.

Seria ta obejmuje również produkty wysokiej jakości, które są odporne na gnicie. To natomiast pozwoli Ci długo cieszyć się nienagannym i nieuszkodzonym tarasem przy Twoim domu. Jeśli zatem szukasz wytrzymałego materiału wykończeniowego, dobrze trafiłeś.

Prosty montaż jest kolejnym wyznacznikiem tej serii. Dzięki przygotowanym pod montaż produktom, a także akcesoriom do nich stworzenie tarasu zajmie Ci niewiele czasu. Co więcej, jest on wyjątkowo prosty, a tym samym szybki.

Gdy nie masz czasu na wykończenie

Dysponujesz tarasem, który wymaga remontu lub wykończenia? Szykujesz się przy tym na wiele godzin kładzenia płytek gresowych? Nie musi tak być. Taras Areto to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu do stracenia. Wszystkie elementy tej serii umożliwiają proste i szybkie stworzenie pokrycia tarasu. Nie musisz wiercić, rozdrabniać kleju, czy czekać aż on wyschnie. Taras mocujesz poprzez wpinanie gotowych desek. To natomiast oznacza, że od razu po skończeniu pracy możesz korzystać ze swojego tarasu.

Produkty z tej serii to również doskonała opcja dla wielbicieli nowoczesnych rozwiązań. Zamiast szukać płytek, które imitują drewno, postaw na kompozyt lub sosnę. Deski te umożliwią stworzenie bardzo przytulnego tarasu w ciepłym, klasycznym kolorze lub nowoczesnym graficie. Dzięki temu trwałemu, odpornemu na gnicie wykończeniu stworzysz taras, który posłuży Ci przez wiele lat. Stale też będzie się dobrze prezentował.