Produkty

Produkty z serii Aria

Lampy wiszące Aria do każdego pomieszczenia

Lampy wiszące Aria należą do często wybieranych rodzajów oświetlenia, które zastosujesz w każdym pomieszczeniu. Są głównym źródłem światła w kuchni czy w salonie. Lampy Aria cechuje ciekawe wzornictwo.

Co uzyskasz dzięki modnej lampie?

Stylowa lampa sprawi, że Twoje pomieszczenie mieszkalne nabierze oryginalnego charakteru. Seria Aria lamp wiszących pasuje do każdego typu wnętrza, aczkolwiek najlepiej prezentuje się w nowoczesnych, industrialnych klimatach. Wybierając lampę Aria, uzyskasz ciekawą aranżację w Twoim domu.

Lampa wisząca Aria i jej zalety

Seria Aria lamp wiszących do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych nada Twojemu domowi przytulny oraz atrakcyjny wygląd. Lampy Aria delikatnie rozpraszają światło i podkreślają prosty, loftowy styl mieszkania. Są to designerskie produkty, które pełnią funkcję praktyczną i zarazem stanowią interesujący dodatek wnętrzarski.

Oferta lamp w Castoramie

Lampa wisząca Luminex Aria chrome/black czarna chromowana posiada jedno lub trzy źródła światła. Cechuje ją industrialna i nowoczesna forma. Lampę wykonano ze stali i szkła. Zapewni doskonałe oświetlenie pomieszczenia o dużym metrażu. Odpowiednią moc dobierzesz z naszego asortymentu. Polecamy Lampę z serii Aria do pracowni, kuchni lub pomieszczeń typu loft. Lampa dostępna jest także w innych wersjach kolorystycznych. Zapoznaj się z innymi produktami z serii Aria.