Produkty

Produkty z serii Arraqis

Lampy wiszące Arraqis – nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość

Planujesz wygląd i rozmieszczenie oświetlenia w domu? Nie zapomnij o najważniejszym, czyli lampach wiszących, które stanowią główne źródło światła. Modele montowane do sufitu pełnią praktyczne i dekoracyjne funkcje. Stylowe lampy znajdziesz w serii Arraqis. Produkty z tej kolekcji charakteryzują się stonowaną kolorystyką. Do wyboru są modele czarne i białe z akcentami drewnianymi. Lampy wiszące Arraqis wyróżniają się ciekawą formą, na przykład stożków, ale dostępne są również inne kształty.

Produkty z tej serii sprawdzą się zarówno w budynku mieszkalnym, jak i przestrzeni biurowej czy restauracji. Lampy zamontujesz w salonie, sypialni czy przedpokoju. Posłużą Ci też w kuchni lub gabinecie. Modele z kolekcji Arraqis są przeznaczone na żarówkę z gwintem E27. Dobierzesz ją samodzielnie, biorąc pod uwagę potrzeby domowników oraz pomieszczenie, w którym znajdzie się lampa.

Oświetlenie z kolekcji Arraqis – czym się wyróżnia?

Seria Arraqis lamp wiszących to produkty, które cechują się świetnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Oferowane modele są wykonane z metalu, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia, a ich powierzchnia jest gładka. To sprawia, że bez trudu usuniesz zabrudzenia, na przykład kurz, z powierzchni klosza. Nie musisz obawiać się, że białe modele zaczną zmieniać kolor i żółknąć. Produkty z kolekcji Arraqis na długo zachowają pierwotny wygląd.

Lampy wiszące są przeznaczone do żarówek ze standardowym gwintem, więc z łatwością znajdziesz do nich źródło światła. Dopasujesz produkt o wybranej barwie światła, na przykład chłodnej do gabinetu, a ciepłej do sypialni. W zestawie z lampami otrzymasz mocowania i łączenia, dzięki czemu montaż nie sprawi Ci trudności. Modele z kolekcji Arraqis sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych dzięki stonowanej kolorystyce. Zarówno czarne, jak i białe klosze są ozdobione elementem w kolorze drewna. Dzięki odcieniowi naturalnego surowca lampę wkomponujesz też w skandynawską przestrzeń – sprawdzi się w niej szczególnie biały abażur. Czarny model dopełni wnętrze urządzone w industrialnym wnętrzu. Geometryczny kształt w połączeniu z bielą dobrze zaprezentuje się w minimalistycznej aranżacji.

Lampy wiszące Arraqis – dlaczego warto wybrać?

Chcesz odmienić wystrój wnętrza bez remontu? Wymień akcesoria, żeby odświeżyć aranżację. Seria Arraqis do oświetlania pomieszczeń wyróżnia się minimalistycznym, ale jednocześnie przyciągającym uwagę designem. Produkty z kolekcji nie mają zintegrowanych źródeł światła, dlatego samodzielnie dobierzesz do nich żarówkę. Dzięki temu zdecydujesz nie tylko o temperaturze barwowej oświetlenia, lecz także dopasujesz moc elementu do potrzeb.

Lampę zamontujesz w salonie, na przykład tuż nad strefą odpoczynku. Produkt sprawdzi się też nad wyspą kuchenną. Możesz zawiesić trzy sztuki obok siebie, żeby dobrze oświetlić przestrzeń przeznaczoną do przygotowywania posiłków. Model z kolekcji wykorzystasz jako główne źródło oświetlenia w sypialni.