Produkty

Produkty z serii Artbox

Obrazy Artbox – nowoczesne wzory idealne do każdego wnętrza

Jeśli chcesz wykończyć wnętrze w estetyczny sposób, skorzystaj z produktów z kategorii obrazów. W ich ramach znajdziesz nie tylko tradycyjne dekoracje wykonane na płótnie. Do wyboru masz również bardzo nowoczesne obrazy, które zostały stworzone z płyt MDF oraz PCV. Jedne z takich dekoracji obejmuje seria Artbox.

Obrazów z tej serii możesz użyć w każdym wnętrzu. Nadają się do pokoju młodzieżowego, a także do eleganckiego salonu. Równie dobrze zaprezentują się w sypialni czy w innym miejscu, którego estetykę chcesz poprawić.

Obrazy z tej serii to wyjątkowe dekoracje. Możesz wybrać spośród oryginalnych kosmicznych grafik lub zdecydować się na uniwersalne krajobrazy czy też kwiaty. Do nowoczesnych wnętrz nadadzą się także wzory geometryczne.

Wszystkie produkty z tej serii pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe wnętrza. Nawet niewielki obraz wystarczy, aby aranżacja zyskała ostateczny, dekoracyjny rys.

Wysoka jakość wykonania to nie wszystko, co wyróżnia obrazy Artbox

Seria Artbox do dekoracji wnętrz obejmuje duży wybór obrazów. Dostępne są w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do ilości wolnego miejsca na ścianie. Jednak wybór dotyczy również grafik tych dekoracji. Wśród nich znajdziesz wzory geometryczne, kwiaty, krajobrazy, a także bardzo oryginalne kosmiczne grafiki.

Wysoka jakość wykonania tych produktów przejawia się przede wszystkim w intensywnej kolorystyce. Barwy są żywe, nasycone. Prezentują się bardzo dobrze na jaśniejszych tłach. Same obrazy przyciągają spojrzenia niezależnie od wielkości pomieszczenia czy samej ściany.

Do produkcji tych obrazów wykorzystano wyłącznie trwałe materiały. Płyta MDF oraz PCV zapewniają dużą wytrzymałość. Nie musisz zatem obawiać się, że płótno po jakimś czasie zblednie lub nie będzie prezentowało się tak samo dobrze, jak w dniu zakupu. Wykorzystanie tych trwałych materiałów zapewnia nowoczesny wygląd dekoracjom. Pozwoli Ci także długo czerpać z efektu, jaki dadzą w każdym wnętrzu.

Niewielka dekoracja – wielki efekt

Dysponujesz małym pomieszczeniem? A może nie lubisz dziesiątek bibelotów, na których gromadzi się kurz? W takim razie obrazy Artbox są stworzone dla Ciebie. To produkty, które tworzą niesamowity efekt dekoracyjny. Są w stanie odmienić każde wnętrze i znacząco zwiększyć jego estetykę. Przede wszystkim jednak nie zajmują wiele miejsca. Dzięki temu możesz zapomnieć o przekładaniu kolejnego wazonu czy dekoracyjnego akcesorium, aby posprzątać kurz z szafek. Zawieś obrazy z tej serii, a efekt dekoracyjny jest gwarantowany.

Jeśli obawiasz się, że obraz wypłowieje, koniecznie sięgnij po produkty z tej serii. W jej ramach znajdziesz wyjątkowe dekoracje, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu PCV kolory na obrazie są intensywne i zabezpieczone przed blaknięciem. Zyskasz zatem dekorację, która przez długi czas będzie się prezentowała tak samo dobrze, jak w dniu zakupu. Z powodzeniem możesz również ścierać kurz z jego powierzchni. Czynność ta go nie uszkodzi.