Produkty

Produkty z serii Artech

Płytki ścienne Artech – oryginalne wykończenie Twojego wnętrza

Chcesz stworzyć w prosty i szybki sposób wyjątkowe wykończenie ścian w budynku? Zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii płytek ściennych. Wśród nich znajdziesz wyjątkowe dekory. Ich kolorystyka, dostępne wzory, a także struktury sprawiają, że każda ściana może być oryginalna. Z pewnością zdołasz znaleźć wymarzony dla siebie materiał. Jeśli natomiast planujesz wykończenie w stylu tynku strukturalnego, ale o większej trwałości i mniejszej trudności wykonania, idealna dla Ciebie jest seria Artech.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć wewnątrz budynków. Ze względu na ich określony wygląd oraz wykończenie strukturą będą idealnie prezentowały się w mniej oczywistych wnętrzach. Nie tylko zatem w łazience zastosujesz te produkty. Również w salonie możesz stworzyć oryginalne wykończenie ścian.

Seria ta oferuje Ci płytki w dwóch wariantach kolorystycznych. Dodatkowo możesz wybrać zarówno gładkie wykończenie, jak i oryginalną strukturę.

Ściany o nietuzinkowym wyglądzie

Seria Artech do wykańczania wnętrz będzie idealnym sposobem na stworzenie niepalnej powierzchni. Nadaję się wszędzie tam, gdzie odpowiedni byłby np. tynk strukturalny. Płytki te doskonale zastąpią trudniejsze do wykonania i mniej trwałe wykończenie. Dodatkowo użycie ich jest bardzo proste.

W ramach tej serii znajdziesz płytki w różnych kolorach, w tym w bieli i szarości. Idealnie sprawdzą się do stworzenia nowoczesnych wnętrz. Dodatkowo wybór dostępnych produktów obejmuje także różnice w ich wykończeniach. W zależności od swoich preferencji możesz zdecydować się na modele gładkie lub ze strukturą. Ten wybór umożliwi tworzenie wielu różnorodnych wykończeń w zależności od Twoich potrzeb.

Produkty z tej serii są również stworzone tak, byś mógł zastosować do nich wąską fugę. Rektyfikowane krawędzie zapewniają estetyczny wygląd. Dodatkowo umożliwiają stworzenie schludnego wykończenia ściany, które jest łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Płytki ścienne Artech pomogą Ci zapomnieć o nieestetycznej fudze

Płytki ścienne Artech są produktem o dużej trwałości i wyjątkowej estetyce wykonania. Jeśli zatem chcesz zabezpieczyć swoje ściany, będą z pewnością dobrym wyborem. Zostały wykonane z monoporosy. Dzięki temu tworzą spójną całość, a przy tym wykazują dużą trwałość. Ich montaż jest też wyjątkowo prosty. Wystarczy, że przykleisz je do powierzchni ścianek z wykorzystaniem odpowiedniego kleju. W ten sposób zadbasz o stworzenie oryginalnego wykończenia, które zachowa idealny wygląd przez wiele lat.

Produkty te dostępne są również w wariancie ze strukturą. To dzięki niej ściana może prezentować się oryginalnie i nowocześnie. Możesz w ten sposób wykończyć całą przestrzeń lub tylko jej część. W zależności od Twojej wizji, do wyboru masz kilka różnych rodzajów płytek. Wszystkie one zapewnią oryginalny i nowoczesny wygląd.

Rektyfikowane krawędzie mają znaczenie nie tylko pod kątem estetyki. Wąską fugę znacznie łatwiej utrzymasz w czystości. Nie musisz jej odnawiać czy też obawiać się brudu, który często wnika w ten element wykończenia.