Produkty

Produkty z serii Aruna

Meble łazienkowe Aruna – nowoczesna i funkcjonalna łazienka

Łazienka to bardzo ważne pomieszczenie w każdym domu. Aby je dobrze wyposażyć, nie wystarczy zaopatrzyć je w armaturę. Będziesz także potrzebował produktów z kategorii mebli łazienkowych. Duży ich wybór znajdziesz w ofercie sklepów Castorama. Wśród tych produktów powinna zainteresować Cię seria Aruna.

Mebli łazienkowych możesz użyć w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego powierzchni. Wykorzystasz przy tym wszystkie elementy, które wchodzą w skład tej serii. Znajdziesz w niej zarówno samodzielne lustra, jak i szafki z lustrzanymi frontami. Nie zapominaj przy tym o słupkach, szafkach umywalkowych czy też akcesoriach w postaci dostępnych osobno nóżek.

Seria ta obejmuje produkty bardzo wytrzymałe i estetyczne. Idealnie nadaje się do nowoczesnych wnętrz, w których funkcjonalność musi iść w parze z eleganckim wystrojem. Te wytrzymałe meble posłużą Ci do urządzenia każdej łazienki.

Szafki i słupki zapewnią odpowiednią ilość miejsca do przechowywania drobniejszych, a także większych przedmiotów. Z łatwością pomieścisz w nich kosmetyki czy nawet suszarki lub inne akcesoria do włosów. Dzięki temu wśród wszystkich Twoich rzeczy zapanują ład i porządek.

Praktyczne wykończenie łazienki zapewnią Ci meble łazienkowe Aruna

Seria Aruna do urządzania łazienki obejmuje duży wybór dostępnych produktów. Wśród nich znajdziesz szafki wiszące samodzielne, a także montowane pod umywalką. Możesz także wybrać słupki czy lustra. Dodatkowo dostępne w ramach serii nóżki pozwolą Ci na wybranie najlepszego dla siebie sposobu montażu: wiszącego lub stojącego. Z pewnością zdołasz wybrać idealne meble do każdego wnętrza.

Produkty te są wyposażone w cichy domyk. Dotyczy to zarówno szuflad, jak i frontów szafek. Zapewnia to ciszę, a przy tym chroni Twoje meble przed uszkodzeniami. Cichy domyk docenisz przy każdym korzystaniu z tych produktów.

W łazience łatwo o zabrudzenia kosmetykami czy zaciekami z mydła. W utrzymaniu idealnej czystości nie będziesz mieć problemu, wybierając produkty z tej serii. Ich powierzchnia jest pokryta gładką powłoką. Dzięki temu wyczyszczenie mebli nie sprawi Ci trudności.

Dużo miejsca to znacznie większy ład wśród Twoich akcesoriów

Meble łazienkowe Aruna mają liczne półki i zamykane szafki, co docenisz w każdej łazience. Dysponujesz dziesiątkiem kosmetyków czy drobnych akcesoriów? W takim razie potrzebujesz miejsca do ich przechowywania. Skorzystaj w tym celu z tych produktów. Dzięki nim znacznie powiększysz przestrzeń, którą wykorzystasz do przechowywania przedmiotów. Dodatkowo zapanujesz nad bałaganem. Bez trudu znajdziesz wśród kosmetyków czy akcesoriów to, czego aktualnie potrzebujesz.

Meble z tej serii pozwolą Ci także na utrzymanie porządku w łazience. Ich powierzchnia jest łatwa do czyszczenia, a przy tym odporna na wilgoć. Dzięki temu doprowadzenie śnieżnobiałych frontów do czystości nie sprawi Ci najmniejszych problemów.

Szafki z lustrami czy też same lustra z kolei ułatwiają zabiegi higieniczne czy pielęgnacyjne. Nawet wykonanie makijażu stanie się dużo łatwiejsze dzięki nieskazitelnej lustrzanej tafli.