Produkty

Produkty z serii Atelier

Gres Atelier sprawi, że wnętrze nabierze eleganckiego charakteru

Seria Atelier gresu doskonale sprawdzi się w czasie prac wykończeniowych kuchni, korytarzy, czy łazienki. Produkty z tej serii sprawią, że pokryta nimi posadzka wyglądem będzie przypominała powierzchnię stworzoną z naturalnych, drewnianych desek. Takie płytki podłogowe sprawiają, że pomieszczenie jest nie tylko eleganckie, ale także praktyczne. Do produkcji gresu użyta została niezwykle delikatna i aksamitna w dotyku porcelana, która jest zabezpieczona szkliwioną powłoką. Dzięki temu płytki wykazują doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są wodoodporne i antypoślizgowe.

Gres Atelier – prostota oraz funkcjonalność

Gres Atelier może być wykorzystany zarówno na zewnątrz, jak i w wewnątrz budynków. Powierzchnia podłogi będzie przypominała wyglądem drewnianą deskę.  Seria Atelier do pokrycia podłóg jest znacznie bardziej wytrzymała na uszkodzenia i urazy mechanicznie niż naturalne drewno. Płytki gresowe dzięki swojej fakturze pozwalają uzyskać przytulny wystrój. Ponadto ich stonowany kolor doskonale łączy się z większością kolorów. Doskonale dopasuje się do wystroju łazienki, kuchni czy tarasu. Tyczy się to zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych aranżacji.

Zadbaj o komfort, bezpieczeństwo i doskonały wygląd Twojego domu

Produkty serii Atelier sprawdzą się  doskonale w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Płytki są antypoślizgowe. W sytuacji, gdy pomieszczenie narażone jest na wilgoć bądź rozlanie różnego rodzaju płynów, zapewnią Ci bezpieczeństwo.