Produkty

Produkty z serii Ateron

Drzwi wewnętrzne Ateron – do każdego mieszkania

Każdy obiekt wielorodzinny wymaga montażu odpowiednich drzwi. To one dbają o Twoje bezpieczeństwo i ograniczają dostęp do lokalu osobom postronnym. Dlatego skorzystaj z produktów z kategorii drzwi wewnętrznych. Znajdziesz wśród nich wiele ciekawych modeli. Jeśli natomiast chcesz połączyć estetykę z wytrzymałością, dobrym wyborem będzie dla Ciebie seria Ateron.

Drzwi wewnętrznych estetycznych, trwałych i funkcjonalnych nie musisz dłużej szukać. Omawiania seria łączy w sobie wszystkie te cechy. Drzwi będą zatem idealnym wyborem dla każdego wielbiciela detali. Równocześnie zadowoli zwolenników rozwiązań, które zapewniają bezpieczeństwo.

Drzwi z tej serii to produkty o wysokim stopniu zabezpieczeń. Możesz z powodzeniem zamontować je w wejściu do lokalu mieszkalnego. Przede wszystkim zadbają o bezpieczeństwo Twojego mienia. Drzwi będą także ozdobą korytarza. Okleina w kolorze drewna zapewnia Ci wykończenie o dużej wartości dekoracyjnej.

Drzwi wewnętrzne Ateron to dobry wybór dla wymagających

Seria Ateron do lokali mieszkalnych zapewnia bardzo szeroki zakres wyboru. Możesz nie wybrać odpowiedni rozmiar drzwi. W ramach tej serii znajdziesz również duży wybór dostępnych kolorów. Wszystkie one prezentują się bardzo estetycznie. Równocześnie wybrany kolor umożliwi Ci stworzenie wejścia w stylu nowoczesnym lub tradycyjnym. Sam zdecydujesz, który wariant najbardziej Ci odpowiada.

Produkty z tej serii oferowane są jako gotowe kompletny. Oznacza to, że otrzymujesz nie tylko skrzydło drzwiowe, ale też pasującą do niego ościeżnicę. Zestaw obejmuje także takie elementy jak wkładki, wizjer, klamki czy próg. Innymi słowy, dostajesz wszystkie potrzebne akcesoria i elementy do kompletnego montażu.

Produkty dają Ci także gwarancję bezpieczeństwa. Sama budowa drzwi obejmuje trwałą oraz wytrzymałą płytę, która jest odporna na uderzenia. Dodatkowo zyskujesz dwa antywłamaniowe zamki. Wszystko to zadba o bezpieczeństwo Twoje i Twojego mienia. Co więcej, płyta akustyczna uchroni Cię również przed hałasami napływającymi z korytarza.

Bezpiecznie, stylowo i funkcjonalnie – cała prawda o wejściu do mieszkania

Każdy lokal mieszkalny w zabudowie wielorodzinnej wymaga odpowiedniego wejścia. To natomiast zapewnią Ci drzwi wewnętrzne Ateron. Szukasz sposobu na ochronę swojego mienia? A może chcesz czuć się bezpiecznie we własnym mieszkaniu? W obu przypadkach doskonałym wyborem będą produkty z tej serii. To w niej znajdziesz skrzydła wraz z antywłamaniowymi zamkami.

Budowa drzwi sprawia, że nie tylko są one bezpieczne. Zapewnia również duży stopień izolacji akustycznej. Jeśli zatem chcesz, aby z korytarza nie docierały do Ciebie wszystkie dźwięki, dobrym wyborem będą właśnie produkty z tej serii.

Nie chcesz kłopotać się z doborem ościeżnicy? Zaopatrz się zatem w ten produkt, który jest gotowym i kompletnym zestawem. W jego ramach znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do montażu. Unikniesz tym samym błędów podczas dopasowywania do siebie drzwi i ościeżnicy. Oszczędzisz również swój czas.