Produkty

Produkty z serii Athens

Komplety karniszy Athens – informacje wstępne

Jeśli szukasz kompletów karniszy, powinna zainteresować Cię seria Athens. Szeroka oferta sprawia, że wśród produktów bez kłopotu znajdziesz zestaw, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Karnisze dostępne są w kilku konfiguracjach – przede wszystkim są pojedyncze lub podwójne. Wybierz odpowiedni w zależności od tego, czy w pomieszczeniu znajdzie się zasłona i firana, czy tylko firana. Dostępne są one w uniwersalnym szarym kolorze – to modne i praktyczne rozwiązanie, które będzie doskonałym uzupełnieniem większości wnętrz.

Niezwykle ważną cechą oferowanych produktów jest możliwość ich regulacji. Możesz dostosować ich długość w zależności od wielkości okna i Twoich potrzeb. W zestawie znajdują się elementy, które przydadzą Ci się do szybkiego montażu. Produkty cechują się wysoką wytrzymałością oraz udźwigiem. Są odporne na szkodliwe działanie wilgoci. Wysoka jakość zastosowanych w produkcji materiałów sprawia, że oferowane komplety karniszy będą służyć Ci przez długie lata.

 

Dlaczego warto wybrać komplety karniszy Athens?

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać komplety karniszy Athens. Przede wszystkim są to produkty wysokiej jakości, które pozwalają na powieszenie firanek i zasłon w pomieszczeniach. Przeznaczone są do salonów i sypialni, a to za sprawą wykończenia w postaci kul o różnych rozmiarach i kształtach. Są więc nie tylko praktycznym produktem, niezbędnym w każdym domu, ale również dodają wnętrzom klasy. Srebrna kolorystyka i niewielkie, ale ciekawe zdobienia sprawiają, że karnisze będą pasowały zarówno do nowocześnie, jak i klasycznie urządzonych wnętrz.

Ogromną zaletą oferowanych produktów jest możliwość ich regulacji. Długość karnisza może wahać się aż o metr, co jest w praktyce bardzo wygodne. Zakupiony karnisz będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb – a te bywają tak bardzo różne, jak różne są urządzane przez nas wnętrza. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy: drążki, zakończenia i wsporniki. Jest ponadto zestaw do szybkiego montażu, który sprawi, że instalacja produktu będzie szybka i bezproblemowa. Seria Athens do dekoracji okien cechuje się trwałością i odpornością na korozję oraz uszkodzenia.

 

Jakość, trwałość i ciekawy wygląd

Poza oczywistym aspektem praktycznym, kompletów karniszy używa się również z myślą o poprawieniu wyglądu wnętrza. Choć zwykle znajdują się przy samym suficie, odpowiednio dobrane mogą dodać pomieszczeniu charakteru. Wybieraj stonowane, ale wpadające w oko kolory. Nie powinna Cię dziwić popularność srebrnych elementów, które dobrze wyglądają i dają się łatwo połączyć z innymi dodatkami znajdującymi się w pokoju.

Jeśli lubisz grube firany i ciężkie zasłony, musisz pamiętać o odpowiednim karniszu. Ma to być produkt, który po odpowiedniej instalacji będzie w stanie utrzymać tak duże obciążenie. Seria Athens do dekoracji okien obejmująca komplety karniszowe powinna być dobrym rozwiązaniem – produkty z tej serii są trwałe, a także wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pozwalają na swobodne wieszanie zasłon i firan o różnej wadze. Kluczem jest jednak ich montaż – korzystaj z dostępnych w zestawie elementów montażowych, a także instrukcji.