Produkty

Produkty z serii Atlantic

Umywalki ścienne Atlantic – wygodne i estetyczne wykończenie łazienki

Każda łazienka i toaleta wymagają miejsca, gdzie wygodnie umyjesz ręce. Dlatego, gdy zabierasz się za wykańczanie tego pomieszczenia, zapoznaj się z ofertą produktów z kategorii umywalek ściennych. Wśród nich znajdziesz ogromny wybór modeli o różnych kształtach i rozmiarach, które sprawdzą się w Twojej łazience. Jeśli natomiast szukasz bardziej klasycznych produktów, dobrym wyborem będzie dla Ciebie seria Atlantic.

Umywalek ściennych możesz używać zarówno w łazienkach, jak i toaletach. W zależności od zaplanowanej aranżacji nadają się do samodzielnego montażu na ścianie, jak i mogą być używane wraz z szafkami. Dopasowanie odpowiedniego mebla do nich nie sprawi Ci trudności.

Produkty te są dobrym wyborem szczególnie dla osób, które cenią sobie klasyczny design oraz estetyczne wykończenie ceramiką łazienkową. To również trwałe modele o dużej funkcjonalności. Z pewnością posłużą przez wiele lat. Będą przy tym prezentowały się tak samo estetycznie, jak w dniu zakupu.

Wiele lat gwarancji zyskasz, gdy wybierzesz umywalki ścienne Atlantic

Zależy Ci na trwałym produkcie? Zatem sięgnij po modele, na które uzyskujesz wiele lat gwarancji. Seria Atalantic do wykańczania łazienki to umywalki, w przypadku których producent gwarantuje aż dziesięć lat niezawodności. To okres, w którym będziesz mógł korzystać z produktu o takiej samej funkcjonalności, jak w dniu zakupu.

Produkty z tej serii zapewniają duże możliwości aranżacyjne. Możesz zamontować je jako umywalki ścienne z syfonem ozdobnym. W większych łazienkach będzie to z pewnością ciekawe rozwiązanie. Równie dobrze zaprezentują się z postumentem lub półpostumentem. Dla wielbicieli dużej ilości miejsca do przechowywania jest natomiast opcja montażu na szafce. W zależności od Twoich potrzeb, gustu lub ilości wolnego miejsca w łazience bądź toalecie możesz wybrać odpowiadający Ci sposób montażu. Te ogromne możliwości aranżacyjne z pewnością wyróżniają tę serię na tle innych produktów z grupy ceramiki łazienkowej.

Mycie rąk jeszcze nigdy nie było tak wygodne

Wykańczanie łazienki to ogromne wyzwanie. Często dysponujesz dość ograniczoną ilością wolnego miejsca. Równocześnie w łazience musisz zamontować wszystkie podstawowe elementy ceramiki łazienkowej. W takiej sytuacji odpowiednie ich dopasowanie ma ogromne znaczenie. Dlatego wybierz umywalki ścienne Atlantic. To produkty, które ułatwiają codzienną higienę. Mycie rąk w nich nie będzie wiązało się z rozchlapywaniem wody wokół umywalki. Co więcej, głęboka misa pozwala również na szybkie przepierki ubrań. Dlatego produkty te są z pewnością wielofunkcyjnym elementem wyposażenia każdej łazienki.

Zależy Ci na tym, aby wszystkie elementy wykończeniowe były nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne? Nie musisz wybierać między jedną cechą a drugą. Produkty z tej serii to wyjątkowy klasyczny design i idealna biel. Dzięki temu umywalka staje się dekoracją niezależnie od sposobu jej montażu. Nadal też zachwyca funkcjonalnością i wygodą stosowania w każdych warunkach i przy każdym zadaniu. Mycie rąk, zębów lub przepierka nie sprawią Ci najmniejszych trudności.