Produkty

Produkty z serii Atos

Lampy ścienne i sufitowe Atos - oryginalne oświetlenie do Twojego domu


Praktyczny dodatek czy element dekoracyjny? Wybierz oba!

Poszukujesz eleganckiego i zarazem oryginalnego wyposażenia? Znajdziesz je w serii produktów z kategorii lamp ściennych i sufitowych Atos. Są to wysokiej jakości żyrandole, które łączą w sobie klasyczną czerń i ciemnozłoty mosiądz. Umieszczenie ich w salonie czy sypialni podkreśla charakter pomieszczenia. Staną się nie tylko praktycznym, ale również interesującym wizualnie dodatkiem wyposażenia wnętrz. Awangardowa propozycja sprawi, że Twój dom nabierze zupełnie nowego charakteru.

Tradycja i nowoczesność z nutką elastyczności

Seria Atos lamp ściennych i sufitowych wyróżnia się w swojej kategorii dzięki połączeniu innowacyjności oraz tradycji. Czarne elementy wyposażenia coraz chętniej umieszcza się w minimalistycznych wnętrzach. Złoty mosiądz, element dekoracyjny o tradycyjnym pochodzeniu, w atrakcyjny sposób łączy się z nowoczesną stylistyką.

Lampy ścienne i sufitowe Atos z łatwością dopasujesz do indywidualnych warunków panujących w różnych pomieszczeniach dzięki możliwości regulowania długości, na jakiej zawisną żarówki. 

Efektowne wyposażenie wnętrz? Lampy ścienne i sufitowe Atos!

Seria Atos do oświetleń to doskonały sposób na rozjaśnienie pomieszczeń o różnych stopniu zapotrzebowania. Twoja sypialnia jest miejscem do wypoczynku? Jeśli nie potrzebujesz tam silnego światła, wykorzystaj żyrandol z miejscem na dwie żarówki. Poszukujesz lampy, która uprzyjemni spożywanie wspólnych posiłków w przestronnej kuchni? Model zaprojektowany dla pięciu świetnie spełni potrzeby Twojej rodziny. W naszych marketach znajdziesz również inne dodatki z tej serii.