Produkty

Produkty z serii Aulavik

Lampy wiszące Aulavik - jakość i nowoczesny design

W dziale lamp wiszących znajdziesz produkty, które nie tylko pomogą Ci oświetlić pomieszczenia, ale będą także doskonałym dodatkiem do aranżacji wnętrza. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym designie, to oprawy Aulavik będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Produkty z tej serii charakteryzują się unikatowym wzornictwem i uniwersalną kolorystyką. Oprawy dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i szarym.

Lampy wiszące Aulavik to produkty wyposażone w jedno gniazdo. Wkręcisz do nich żarówki o standardowym, dużym gwincie o średnicy dwudziestu siedmiu milimetrów. Konstrukcja lamp jest wykonana z metalu, natomiast ich klosze są ceramiczne. W zestawie z oprawą otrzymasz niezbędne w montażu mocowania i łączenia.

Co wyróżnia lampy wiszące Aulavik na tle innych opraw?

Seria Aulavik lamp wiszących wyróżnia się niebanalnym, nowoczesnym wzornictwem. Produkty są wyrazem doskonałej równowagi pomiędzy prostą, nieskomplikowaną formą a nieszablonowym i unikatowym projektem. Dzięki temu oprawy są niepowtarzalne, ale nie przytłaczają innych elementów aranżacji wnętrza.

Kolory opraw podkreślają ich nowoczesny i bezpretensjonalny design. Lampy dostępne są w neutralnych, uniwersalnych barwach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do każdej aranżacji wnętrza, niezależnie od jej kolorystyki.

Uniwersalny charakter opraw z kolekcji Aulavik przejawia się nie tylko w ich wzornictwie i barwach, ale także w kwestiach technicznych. Do opraw z tej serii możesz wkręcić żarówkę o dowolnej klasie energetycznej od E po A++. O wysokiej jakości tych produktów świadczy ogromna dbałość o każdy szczegół wykończenia, a co za tym idzie także jego niebywała estetyka.

Lampy, które dają wiele możliwości

Produkty z kolekcji Aulavik pomogą Ci oświetlić pomieszczenia i jednocześnie staną się wspaniałą ozdobą wnętrza. Minimalistyczna forma i neutralna kolorystyka sprawia, że są one niezwykle subtelnym dodatkiem w aranżacji pomieszczeń.

Prezentowana seria Aulavik do oświetlenia pomieszczeń świetnie sprawdzi się zarówno w zastosowaniu domowym, jak i komercyjnym. Z pomocą tych opraw oświetlisz wnętrze salonu, kuchni, jadalni, sypialni czy gabinetu. Lampy Aulavik doskonale sprawdzą się w oświetleniu pomieszczeń biurowych, hotelowych czy restauracyjnych. Możesz je też powiesić w miejscach użytku publicznego.

Prezentowane modele możesz łączyć ze sobą, tworząc instalację oświetleniową. Jeśli chcesz mocno rozświetlić swoje pomieszczenie, zamontuj w nim kilka identycznych lamp lub połącz ze sobą produkty w różnych kolorach. Zyskasz tym samym jednorodną stylistycznie, ale urozmaiconą instalację oświetleniową.

Oprawy mają minimalistyczny design, a biel, czerń i szarość to kolory jednoznacznie kojarzące się z nowoczesnym stylem. Dzięki temu produkty te doskonale sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych i skandynawskich. Świetnie będą się też prezentowały w industrialnych wnętrzach.

Jeśli szukasz nowoczesnej, niesztampowej wiszącej sufitowej lampy – zachęcamy do zapoznania się z kolekcją Aulavik.