Produkty

Produkty z serii Aure

Egzotyczny wygląd Twoich ścian zapewnią Ci tapety dekoracyjne Aure

Spośród szerokiej oferty produktów z kategorii tapet dekoracyjnych, wybierz te, które zapewnią Ci estetyczne i funkcjonalne wykończenie ścian. Wytrzymała powłoka i nietuzinkowy efekt jest już na wyciągnięcie ręki. Zapewni Ci to seria AURE - tapet dekoracyjnych o oryginalnym wzorze i pastelowej kolorystyce, z której z pewnością dopasujesz coś dla siebie.

Produkty z tej serii to nie tylko materiał wykończeniowy do wnętrz. To również dekoracja każdej ściany w budynku. Bardzo subtelny wzór imitujący skórę zwierzęcą nie przytłacza wnętrza. Zapewnia natomiast nietuzinkowe wykończenie. W ramach serii znajdziesz pastelowe odcienie od białego, poprzez różne odcienie szarego i na niebieskim skończywszy.

Produkty te zapewnią Ci gładkie ściany o dużej wytrzymałości. Możesz wytapetować nimi każde pomieszczenie w swoim domu lub pojedyncze ściany. Ostateczny efekt będzie prezentował się bardzo estetycznie. Pozostanie też niezmieniony na długo.

Winylowa powierzchnia – trwała, odporna i estetyczna

Tapety dekoracyjne Aure to przede wszystkim bardzo wytrzymała winylowa powierzchnia. To ona zapewnia bardzo dużą wytrzymałość i łatwe czyszczenie z niemal każdego rodzaju zabrudzenia. Winyl jest gładki i bardzo trwały. Produkt ten nie rwie się zatem podczas tapetowania. Jest także w stanie wzmocnić popękane ściany. Flizelinowy podkład natomiast skutecznie maskuje drobniejsze niedoskonałości na tapetowanej powierzchni. Zyskasz zatem gładką powierzchnię odporną na zmywanie nawet w przypadku starych i lekko uszkodzonych ścian.

Produkty z tej serii to nie tylko bardzo wytrzymała winylowa powłoka. To również oryginalny, subtelny wzór i kolory odporne na działanie promieni UV. Dzięki temu nie zmieniają swojej barwy niezależnie od czasu, jaki upłynął od remontu. Wzór na nich nie ulegnie zatarciu czy zblaknięciu.

Remont nie musi być trudny i czasochłonny

Szukasz sposobu na odnowienie starych ścian? A może stoi przed Tobą zadanie wykończenia budynku w stanie deweloperskim? W każdej z tych sytuacji dobrym wyborem będzie seria AURE do tapetowania. Wykończenie z nią ścian nie zajmie Ci wiele czasu. Tapetowanie jest bardzo proste. Klejem malujesz podłoże budowlane, a nie tapetę. Koniec ze zwijającymi się klejącymi pasami tapety.

Dzięki zastosowaniu flizeliny, będziesz mógł zapomnieć o wygładzaniu ścian przed remontem. Podłoże to skutecznie maskuje drobne niedoskonałości, a winylowa powłoka wzmacnia pękające ściany. To dodatkowe zabezpieczenie pomoże Ci szybko uporać się z uszkodzonymi, starymi powierzchniami. Tym samym odnawianie domu lub mieszkania przeprowadzisz bardzo szybko.

Prezentowane tutaj produkty są bardzo dobrym sposobem na zachowanie czystych ścian. Winylowa powierzchnia nadaje się do wielokrotnego zmywania. Unikniesz zatem nieestetycznych zabrudzeń. Co więcej, jest ona także odporna na promieniowanie UV. Dlatego biała tapeta nie zżółknie, a pozostałe kolory nie zblakną nawet po długim czasie od remontu. Twoje wnętrze na długo zachowa wyjątkowy wygląd.