Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.

Produkty z serii Awox

Inteligentne żarówki Awox – Twój dom może być smart

Tworzenie inteligentnego domu zacznij od założenia dobrego oświetlenia kompatybilnego z systemem sterującym. W tym celu skorzystaj z produktów z kategorii inteligentnych żarówek. Ogromny wybór tych produktów pozwoli Ci na dopasowanie oświetlenia do swoich potrzeb. Na uwagę z pewnością zasługuje bardzo funkcjonalna seria Awox.

Inteligentnych żarówek możesz użyć w każdym wnętrzu. Nadają się do salonu i sypialni. Sprawdzą się w pokoju dziecka. W każdym z tych miejsc docenisz możliwość zdalnego wyłączania światła, a także jego dowolnego przyciemniania. Dzięki produktom z tej serii zapewnisz sobie komfort w domu również po zmroku.

W ramach serii znajdziesz duży wybór dostępnych produktów. Możesz wybierać spośród modeli o różnych gwintach. W zależności od potrzeb do wyboru masz także modele, które emitują różną barwę światła. Dodatkowo możesz także szukać żarówek o różnym kształcie. Dzięki temu staną się praktycznym i estetycznym uzupełnieniem każdej lampy.

Inteligentne żarówki Awox – praktyczne i energooszczędne oświetlenie

Seria Awox do inteligentnego sterowania oświetleniem obejmuje duży wybór produktów. W ramach tej serii znajdziesz nie tylko żarówki o różnych kształtach. Możesz także wybierać spośród modeli o różnej mocy i barwie emitowanego światła. Dodatkowo do wyboru masz także produkty o ciekawym wyglądzie, które same w sobie będą dekoracją Twojej lampy. Nie zapominaj też o gwintach. Seria ta oferuje żarówki z najpopularniejszymi gwintami używanymi w lampach, kinkietach i żyrandolach.

Żarówki dostępne w tej serii pozwalają na sterowanie oświetleniem przy pomocy telefonu. Nie wymagają tym samym instalowania skomplikowanych i zajmujących wiele miejsca paneli sterowania. Zamiast tego wystarczy Ci telefon, który masz przy sobie. Dodatkowo żarówkami możesz sterować również z wykorzystaniem własnego głosu.

Wszystkie produkty z prezentowanej serii zostały wykonane w nowoczesnej technologii LED. Zapewnia ona dużą energooszczędność. Dodatkowo zyskujesz żarówki, które dają dużo światła. Chcesz stworzyć przyjemny półmrok? To nic trudnego. Możesz skorzystać z funkcji przyciemniania.

W jaki sposób stworzyć inteligentny dom?

Zdalne sterowanie światłem zapewnia bardzo dużą wygodę. Wystarczy, że zainstalujesz w swoim domu inteligentne żarówki Awox. Dzięki nim zgasisz, włączysz lub przyciemnisz światło, nie ruszając się o krok. Wystarczy, że weźmiesz do ręki telefon. W ten sposób po skończeniu czytania w łóżku nie będziesz musiał wychodzić spod ciepłej kołdry. Spokojnie z łóżka wyłączysz światło.

Możliwość przyciemniania pozwoli Ci na idealne dopasowanie natężenia światła do Twoich potrzeb czy preferencji. Przygotowujesz kolację we dwoje? Świece to za mało? Postaw na przyjemny półmrok. A może usypiasz dziecko, które boi się absolutnych ciemności? Idealne dopasowanie intensywności światła przyda Ci się w każdych okolicznościach.

Produkty z tej serii pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Są to energooszczędne modele, które znacząco zmniejszą rachunki za energię elektryczną. Wybierz to funkcjonalne oświetlenie, aby nawet po zmroku widzieć wszystko dobrze i wyraźnie.