Produkty

Produkty z serii Azulejo

Płytki ścienne Azulejo - wysoka jakość i elegancja

 

Stwórz niepowtarzalne wnętrza w Twoim domu

Seria produktów płytek ściennych dostępna w marketach Castorama to dopasowane do siebie elementy wykończeniowe, które staną się oryginalną ozdobą Twojego domu. Przygotowane przez nas materiały z powodzeniem wykorzystasz podczas budowy lub remontu takich pomieszczeń, jak kuchnia i łazienka. Serio Azulejo do wykańczania wnętrz to zbiór zróżnicowanych produktów glazurowanych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów i przeznaczonych do użytku wewnętrznego.

 

Płytki ścienne Azulejo - trwałe wykonanie i dalekowschodni charakter

Seria Azulejo płytek ściennych to glazura, którą cechuje wysoki połyski i nadrukowany cyfrowo wzór. Dzięki trwałemu wykonaniu masz pewność, że produkt zniesie próbę czasu. Twoje wnętrze na długo zachowa charakter, który nadasz mu za pomocą dostępnych w naszych marketach elementów wykończeniowych. Wzornictwo stylistycznie nawiązuje do zdobień mających swoje źródło w na Półwyspie Indyjskim. Dzięki temu nadasz swojej kuchni lub łazience orientalny ton.

 

Zachwyć swoich gości efektownym wnętrzem!

Zastanawiasz się, w jaki sposób odmienić oblicze Twojego domu? Proponowane w tej serii płytki ścienne nie tylko świetnie uzupełniają wystrój Twoich pomieszczeń, ale także komponują się ze sobą pod względem kolorystycznym. Dlatego możesz dowolnie je ze sobą zestawiać. W serii znajdziesz również inne, dobrane do płytek produkty, które dopełnią intrygującego wyglądu wnętrza i zrobią wrażenie na Tobie i Twoich gościach.