Produkty

Produkty z serii Azzura

Meble łazienkowe Azzura – łazienka z charakterem

Urządzenie łazienki to bardzo istotny proces, któremu powinieneś poświęcić niemało uwagi. Pomogą Ci w tym produkty z kategorii mebli łazienkowych. Wśród nich znajdziesz słupki, szafki, a także wiele innych elementów, które wykorzystasz do aranżacji tego pomieszczenia. Możesz przy tym wybierać zarówno spośród klasycznych i stonowanych mebli, jak i wyjątkowo oryginalnych produktów. Te drugie natomiast zapewni Ci seria Azzura.

Mebli łazienkowych z tej serii użyj raczej w większym pomieszczeniu. Intensywna i ciemna kolorystyka sprawia, że mogą optycznie pomniejszyć wnętrza. Jednak w średnich i dużych łazienkach będą wyglądały wyjątkowo.

Seria ta obejmuje zarówno słupki, jak i szafki wiszące oraz podumywalkowe. Wszystkie one dostępne są w różnych rozmiarach. Dodatkowo możesz wybrać także pasujące lustra w obramowaniu w tym samym kolorze, co fronty szafek. Produkty te posłużą Ci do urządzenia łazienki o oryginalnym wystroju. Z pewnością stworzysz w ten sposób wyjątkowe aranżacje, a przy tym w praktyczny sposób umeblujesz każdą łazienkę.

Wybór, który zachwyci najbardziej wymagające osoby

Seria Azzura do łazienek oferuje Ci duży wybór dostępnych produktów. Oznacza to, że w ramach tej serii znajdziesz wszystkie potrzebne Ci do umeblowania wnętrza produkty. Słupki, szafki, w tym i modele pod umywalkę, a także lustra, są dostępne w różnych rozmiarach. Będziesz zatem mógł dopasować je do każdego metrażu czy kształtu łazienki, a także jej układu.

Produkty z tej serii są wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na działanie wilgoci. Będą zatem dobrze funkcjonowały w pomieszczeniach również o zwiększonej wilgotności. Dodatkowo zostały wykończone powłoką, która zwiększa ich wytrzymałość. Warstwa lakieru w intensywnej kolorystyce sprawia, że meble te wyróżniają się na tle innych produktów przeznaczonych do łazienki. Do tego zapewnia im oryginalny i wyrazisty wygląd, a także niepowtarzalny charakter.

W szafkach zastosowano zawiasy odpychające. Zapewniają one większy komfort podczas otwierania i zamykania szafek.

Spójny wystrój zapewnią Ci Azzura

Umeblowanie łazienki nie zawsze jest proste. Nie musisz jednak decydować się na zabudowę pod wymiar. W idealnym dopasowaniu mebli do każdego pomieszczenia pomogą Ci meble łazienkowe Azzura. Seria ta oferuje ogromny wybór dostępnych produktów. Oznacza to, że znajdziesz wśród nich większe i mniejsze szafki.

Możesz także skorzystać ze słupków, które idealnie sprawdzą się w mniejszych wnętrzach. Ten duży wybór sprawia, że stworzysz każdy układ z gotowymi do montażu produktami. Dotyczy to nawet luster. Nie będziesz musiał martwić się, czy pasują do pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Wystarczy, że wybierzesz produkt z tej samej serii.

Meble te zapewnią Ci dużo miejsca do przechowywania. Potrzebujesz wielu półek i szuflad na swoje akcesoria łazienkowe? W takim razie z pewnością ucieszą Cię wyjątkowo pojemne słupki. Jeśli natomiast chcesz ułatwić sobie dostęp do drobniejszych przedmiotów, koniecznie wyposażasz pomieszczenie w szafki z szufladami.