Produkty

Produkty z serii Balisi

Tapety papierowe Balisi - tani sposób na metamorfozę wnętrza mieszkalnego

Tapety papierowe są zaprojektowane dla Twojej wygody, żeby mieszkanie było piękne, a wystrój wnętrza pasował do osobowości właściciela. Z tapetami papierowymi szybko i w miarę tanio dokonasz metamorfozy Twojego wnętrza mieszkalnego.  Sklep internetowy Castorama posiada w ofercie szeroki wybór tapet dekoracyjnych, którymi bez trudu wyłożysz ściany w domu czy mieszkaniu. Jeżeli poszukujesz najtańszej opcji na rynku, sprawdź tapety papierowe Balisi.

Seria Balisi tapet papierowych w Twoim mieszkaniu

Seria Balisi tapet papierowych zawiera produkty do efektownego wykańczania ścian w Twoim mieszkaniu. Tapety papierowe bardzo łatwo zaaplikujesz na ściany w suchym pomieszczeniu. To produkty, które będą pasować do praktycznie każdego pokoju w Twoim domu. Tapety możesz zastosować przede wszystkim w salonie, jadalni oraz pokoju dziecięcym.

Atutem tapet papierowych z serii Balisi jest również duża odporność na promieniowanie UV. Dzięki temu na długo zachowają kolorystykę. Tapety papierowe Balisi zostały wyprodukowane z materiałów na bazie papieru, czyli składają się z dwóch warstw, przy czym wierzchnia jest zadrukowywana.

Tapety papierowe Balisi do eleganckiego wykańczania wnętrz

Seria Balisi do tapetowania zawiera produkty, które zakupisz w kolorach szarym, szmaragdowym, białym, zielonym i beżowym. Z serią Balisi elegancko wykończysz swoje  mieszkanie. Gładka faktura będzie stanowić efektowne pokrycie ścian. Prezentowany produkt ożywi ścianę i pomoże Ci przygotować ją jako tło do wybranych mebli oraz pozostałych elementów wykończeniowych. Tapetę łatwo zaaplikujesz w technologii „klej na tapetę”. Tapetę papierową łatwo też ściągniesz i zamienisz na nową, dlatego cieszy się tak dużym powodzeniem wśród klientów.

Należy zauważyć, że ze względu na wymienione wyżej zalety tapety papierowe są idealne do wszystkich wnętrz „tymczasowych”. Należą do nich te, na których urządzenie nie masz  jeszcze pomysłu, lub pomieszczenia, w których mieszkasz przejściowo. Tapety papierowe po latach nieobecności wracają na ściany domów i mieszkań. Znajdą swoje miejsce w każdej aranżacji. Możesz stworzyć swój zakątek szybciej i efektywniej, niż Ci się wydawało.

 

Twój najlepszy wybór, czyli seria Balisi do każdego domu

Jeżeli zamierzasz odświeżyć swoje mieszkanie i nadać mu nowy styl, pomoże Ci w tym seria Balisi. Tapety pozwolą ścianie „oddychać”. Unikaj jednak wykładania nimi powierzchni w pomieszczeniach narażonych na wpływ pary wodnej, chyba że regularnie i dokładnie je wietrzysz.

Wprawdzie tapety papierowe nie są aż tak odporne jak winylowe, za to są od nich dużo tańsze. Produkty te zastosujesz najbardziej efektywnie w pokoju dziecięcym. Najmłodsi często traktują ściany jako tablice do rysowania i malowania, dlatego częste zmiany tapet są jak najbardziej wskazane. Oszczędzisz przy tym pieniądze oraz zniwelujesz stres towarzyszący nieprzewidzianym remontowym wydatkom.