Produkty

Produkty z serii Ballymena Colours

Lampy wiszące Ballymena – zadbaj o estetyczne i funkcjonalne źródło światła w Twoim domu

Lampy wiszące Ballymena oświetlą i ozdobią pomieszczenia w Twoim domu! Produkty z tej serii zostały wyposażone klosz w nowoczesnym, minimalistycznym kształcie, który doskonale współgra zarówno z industrialnym, jak i klasycznym wystrojem. Powierzchnia oprawy efektownie mieni się i błyszczy, dzięki czemu dodatkowo rozjaśnia pomieszczenie. Dostępne Lampy są solidnym źródłem światła, które możesz wykorzystać jako główne oświetlenie w reprezentacyjnym pomieszczeniu Twojego domu.

Wedle gustu możesz lampę użyć zarówno do oświetlenia punktowego, jak i ogólnego. Regulowana długość zawiesia sprawia, że w prosty sposób możesz dopasować położenie lampy do wysokości i aranżacji konkretnego wnętrza.

Lampy wiszące Ballymena dopasujesz do aranżacji każdego pomieszczenia

Do serii Ballymena lamp wiszących producent zalecił stosowanie żarówek o maksymalnej mocy 42 W i gwincie E27. Jest to najbardziej popularny rodzaj gwintu na rynku, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiednie dla siebie energooszczędne, zimne lub ciepłe źródło światła.

Seria Ballymena do oświetlania charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Metalowy abażur jest bardzo lekki, a zarazem niezwykle mocny i trwały. Wszystko dzięki temu, że rama została wykonana z metalu. Dodatkowo lampy mają kształt stożka o szerokiej podstawie, co sprawia, że nie zakrywają żarówki. Emitowane światło jest intensywne. Dzięki temu uzyskasz doskonałe oświetlenie pomieszczenia.