Produkty

Produkty z serii Balmoral

Płytki ścienne Balmoral

 

Płytki ścienne Balmoral to doskonały wybór do eleganckiej łazienki. Glazurę tę zaprojektowano tak, aby z jednej strony prezentowała się niezwykle efektownie, zaś z drugiej zabezpiecza pomieszczenie przed pojawieniem się grzyba oraz innych problematycznych wykwitów. Skutecznie chroni strukturę ściany przed działaniem wilgoci. Płytki z tej serii dostępne są w wielu rozmiarach oraz odcieniach. Mimo że mają różnorodne wzory, doskonale wyglądają położone obok siebie. Możesz więc bez obaw zestawiać je ze sobą, aby uzyskać zachwycający efekt wizualny.

 

Wybór płytek ściennych Balmoral jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli właśnie przymierzasz się do odremontowania łazienki. Sprawdzą się nie tylko jeśli lubisz bardzo elegancki styl. Z ich wykorzystaniem może wykreować ciekawą, nowoczesną przestrzeń. Wśród płytek znalazły się bowiem zarówno te bardziej przypominające naturalny kamień, jak i te w designerskie wzory geometryczne. Zróżnicowana oferta pozwoli Ci bez problemu znaleźć najlepsze opcja do Twojej nowej łazienki.

 

Płytki ścienne Balmoral – co je wyróżnia?

Seria Balmoral to zestawienie różnorodnych wzorów, któare wspólnie tworzą spójną całość. Bogaty wybór nie ułatwi Ci decyzji. Wszystkie płytki z tej serii prezentują się bowiem równie dobrze. Łączy je wysoka jakość wykonania, a co za tym idzie, odporność na uszkodzenia. Nie musisz obawiać się, że ulubiona ceramika szybko się ukruszy lub odpryśnie. Produkty nie mają również tendencji do zarysowań. Mimo upływu lat będą prezentować się niezwykle efektownie.

 

Każda płyta z tej serii dostępna jest w zestawie po kilka sztuk. Dzięki temu zakupy stają się ekonomiczniejsze, a Ty nie musisz marnować czasu na zakup pojedynczych płytek. Seria ta, mimo że bardzo nowoczesna, zdecydowanie pozostanie modna przez wiele lat, a to szczególnie ważne w przypadku łazienki. Będzie się doskonale prezentować nawet bez przeprowadzania remontu.

 

Seria Balmoral – prosty sposób na wyjątkową łazienkę

Chcesz przeprowadzić remont w swojej dotychczasowej łazience? Kupiłeś mieszkanie, które wymaga odświeżenia? A może tworzysz od zera toaletę w nowo pobudowanym domu? W każdym z tych przypadków powinieneś wziąć pod uwagę serię Balmoral. Jeśli zależy Ci na tym, żeby urządzić gustowną, ale też funkcjonalną przestrzeń w łazience, zdecydowanie możesz postawić na płytki właśnie z tej serii. Możesz wyłożyć nimi ściany przy prysznicu bez obaw o działanie wysokiej wilgotności.

 

Seria Balmoral do łazienki pozwoli Ci stworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Z przyjemnością będziesz spędzać czas w łazience, biorąc długie kąpiele lub szykując się do pracy. Elegancki wystrój, który na pewno uzyskasz, będzie cieszyć Twoje oko przez lata. Raz położone płytki spowodują, że nie będzie musiał myśleć o uciążliwych remontach przez wiele sezonów. Nie raz też goście zapytają Cię, gdzie znalazłeś tak piękną glazurę. Seria ta chętnie wybierana jest przez bardzo wymagających klientów. Jesteśmy pewni, że i tobie przypadnie do gustu.