Produkty

Produkty z serii Barbana

Meble ogrodowe Barbana to wyjątkowy dodatek do każdego ogrodu

Bardzo duży wybór produktów z kategorii mebli ogrodowych ułatwia efektowne umeblowanie każdego ogrodu i tarasu. Dzięki temu możesz dopasować produkty do każdego typu aranżacji – zarówno tej tradycyjnej, jak i zupełnie nowoczesnej. Meble ogrodowe Barbana obejmują fotele w różnych kolorach, do których wystarczy dobrać stół. W ten sposób zyskasz miejsce do relaksu w ogrodzie. Będziesz także mógł urządzać przyjęcia dla przyjaciół i rodziny na świeżym powietrzu. Seria obejmuje wybór kilku różnych kolorów krzeseł. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś stworzył z nich kolorowy zestaw mebli lub wykorzystał do konkretnej aranżacji. Możesz także postawić na bardziej zachowawczy komplet utrzymany w tym samym kolorze. Krzesła mają standardowe wymiary, które pasują do klasycznych stołów do ogrodu. Umożliwią Ci wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a nawet spożywanie obiadów we własnym ogrodzie. Wykorzystasz je także na tarasie, balkonie i na działce rekreacyjnej.

Meble ogrodowe Barbana – sprawdzone rozwiązanie do terenów zielonych

Seria Barbana do umeblowania ogrodu jest przeznaczona do stosowania na zewnątrz. Krzesła wykonano z aluminium odpornego na korozję. Nie zaszkodzą im trudne warunki pogodowe takie jak deszcz czy grad lub też kontakt z wilgotną trawą i mokrą ziemią. Poszycie krzesła z kolei wykonano z poliestru. Jest to bardzo wytrzymały materiał. Zniesie duże obciążenie i nie zniszczy się w wyniku działania warunków atmosferycznych. Produkty te zapewniają odpowiednią wentylację. Sprawdzą się zatem również podczas upałów. Ich siedzisko nie oziębia się, dlatego nawet po chłodniejszej nocy usiądziesz na nich z przyjemnością. Nie zapominaj także o dużej wartości estetycznej, jaką może poszczycić się seria Barbana. Mebli ogrodowych o nowoczesnym designie możesz szukać do swojego ogrodu lub tarasu. Uniwersalny wygląd i duży wybór dostępnych kolorów sprawia, że krzesła te są bardzo dobrym wyborem w wielu sytuacjach. Idealnie komponują się z innymi elementami wyposażenia ogrodu lub tarasu czy balkonu.

Wygoda w Twoim ogrodzie

Krzesła ze wspomnianej serii to produkty o bardzo wysokiej jakości wykonania. Dzięki temu doskonale znoszą szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Nie szkodzą im wahania temperatur. Nie musisz także obawiać się korozji. Materiał, z którego wykonano meble, jest na nią w pełni odporny. Aluminiowe stelaże krzeseł doskonale znoszą nawet duże obciążenia. Nie będą się wyginały i nie złamią się nawet w wyniku dużego ciężaru. Dotyczy to również siedziska i oparcia. Te wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. Materiał ten nie przerwie się i nie poszarpie. Nie utraci także swojego koloru. Szukasz łatwych w czyszczeniu krzeseł do ogrodu? W takim razie znalazłeś idealny produkt dla siebie. Krzesła możesz czyścić nawet myjką ciśnieniową. W ten sposób szybko i skutecznie usuniesz nawet bardzo uciążliwe zanieczyszczenia. Zaschnięta ziemia czy kurz nie wnikają w głąb siedziska i oparcia, dlatego krzesła stale prezentują się bardzo efektownie. Wystarczy przemyć je wodą, by odzyskały nienaganny wygląd.