Base image W nocy z 23 na 24 maja (z poniedziałku na wtorek) planujemy przeprowadzenie prac serwisowych. Prace rozpoczną się od godziny 21:00 do godziny 6:00. W trakcie ich trwania mogą wystąpić problemy z zakupem naszych produktów, logowaniem do serwisu, dodawaniem komentarzy do produktów, weryfikacją dostępności i cen produktów.
Produkty

Produkty z serii Beech

Odzież i obuwie Beech

 

Seria Beech odzieży i obuwia to zestaw polarów w uniwersalnym czarnym odcieniu. To seria dla mężczyzn, którzy często przebywają na zewnątrz. Sprawdzi się doskonale, jeśli pracujesz na budowie, w zakładzie produkcyjnym, warsztacie samochodowym. To dobry wybór również, jeśli często majsterkujesz na działce. Polary dostępne są w trzech rozmiarach, więc z łatwością dopasujesz odpowiedni dla siebie. Wykonano je z bardzo wytrzymałego poliestru. Zapewniają ciepło oraz nie ograniczają ruchów.

 

Odzież i obuwie Beech – wygoda każdego dnia w pracy

Odzież i obuwie Beech to przemyślana seria stworzona po to, aby zapewnić Ci maksimum komfortu w czasie pracy. Polary wyposażono w otwory na kciuki w rękawach, aby nie zsuwały się, kiedy pracujesz fizycznie. Mają również wysokie kołnierze, chroniące Twoją szyję przed chłodem. Producent stworzył je z myślą o bardzo częstym użytkowaniu. Nie musisz więc szykować się na kolejne zakupy odzieżowe. Polar z pewnością szybko nie ulegnie zniszczeniu.

 

Seria Beech – sposób na komfort w najtrudniejszych warunkach

Narzekasz na zbyt duże wydatki na ubrania robocze? Twoje ciuchy szybko niszczą się pod wpływem częstej eksploatacji? A może nie zapewniają Ci wystarczająco dużo ciepła wczesną wiosną lub jesienią? W takim razie seria Beech do noszenia w czasie prac na dworze jest tym, czego szukasz. Ciepły i wytrzymały na uszkodzenia polar będziesz nosić komfortowo przez długie godziny. Ubrania z tej serii bardzo szybko schną, więc możesz prać je nawet codziennie, a rano będą gotowe do założenia.