Produkty

Produkty z serii Berrow

Baterie Berrow – zadbaj o wysoką funkcjonalność swojej łazienki

Baterie Berrow to produkty, które przeznaczone są do tworzenia estetycznych oraz funkcjonalnych wykończeń strefy umywalkowej w Twoim domu. Bateria umywalkowa to produkt, który będziesz mógł zmontować zarówno w swojej łazience, jak i kuchni. Mechanizm baterii wannowej oraz natryskowej jest przeznaczony do montażu w strefie kąpielowej Twojej łazienki. Bateria umywalkowa dzięki swojej uniwersalności i prostej, eleganckiej formie dopasuje się do większości aranżacji łazienkowych. Wszystkie elementy serii mają chromowane wykończenie, które nie tylko efektownie się prezentuje, ale stanowi również zabezpieczenie przed działaniem rozmaitych czynników mechanicznych.

Dobór spójnych elementów armatury łazienkowej znacznie podniesie walory estetyczne zaaranżowanej przez Ciebie przestrzeni. Chrom jest materiałem bardzo trwałym, odpornym na uszkodzenia i na korodowanie. Nie straci zatem na funkcjonalności na skutek kontaktu z wodą. Przez długie lata będziesz mógł cieszyć się znakomitym wyglądem oraz doskonałymi parametrami technicznym armatury łazienkowej w Twoim domu.  Dopasuje się ona do wielu kolorów oraz aranżacji wewnątrz łazienek. Sprawdź asortyment baterii łazienkowych, które przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie sklepów Castorama.

 

Baterie Berrow – wysoka jakość materiałów oraz solidność wykonania

Baterie Berrow do wyposażania łazienek cechują się uniwersalnym kolorem. Dzięki temu łatwo dopasujesz kran, baterię prysznicową lub wannową do pozostałych elementów armatury łazienkowej. Seria Berrow dodatkowo cechuje się prostym montażem. Z łatwością wykonasz wszystkie prace samodzielnie przy wykorzystaniu akcesoriów, które są dostępne w zestawie.

Pobór wody z instalacji wodociągowej, dzięki elementom armatury łazienkowej jest niezwykle prosty. Poszczególne elementy wyposażenia łazienki mają wbudowany regulator odpowiedzialny za ograniczenie zużycia wody. Dzięki takiej funkcji zadbasz o środowisko i zmniejszysz zużycie wody. Obniżysz także koszty eksploatacji wody w swoim domu. Z powierzchni chromowanych elementów bez problemu usuniesz wszelkie zabrudzenia. Do produkcji armatury łazienkowej został wykorzystany także trwały mosiądz, który wyróżnia się odpornością na korodowanie i zarysowania. Prosta forma baterii umywalkowych Berrow sprawia, że produkty te są w stanie dopasować się do każdej aranżacji wnętrza.

 

Zadbaj o wysoki komfort użytkowania armatury łazienkowej

Korzystanie z baterii Berrow będzie kojarzyło Ci się wyłącznie z komfortem użytkowania, dzięki temu, że mechanizm działa bardzo cicho. Do wyprodukowania akcesorium zastosowano materiały, które są trwałe i odporne na rozmaite uszkodzenia i negatywny wpływ wody. Korozyjne działanie wody nie będzie wpływało negatywnie na wygląd baterii bez względu na to, czy zastosowane są przy umywalkach, prysznicu czy wannie. Armatura łazienkowa zachowa swoje doskonałe parametry techniczne oraz właściwości na lata. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz szeroki wybór także innych baterii łazienkowych.