Produkty

Produkty z serii Beti

Nowoczesne i dekoracyjne źródło światła

Dom oświetlać możesz na wiele sposobów. Tych tradycyjnych i nowoczesnych. Do nowoczesnych, a przy tym interesujących rozwiązań należy oświetlenie za pomocą kinkietów z diodami LED. Jesteś zainteresowany? Sięgnij do produktów z kategorii kinkiety. Zainteresuje Cię zwłaszcza seria Beti.

Kinkietom z tej serii będziesz zawdzięczać wiele. Są oparte właśnie na technologii LED i pozwalają na nowoczesne oświetlenie domu. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie głównego źródła oświetlenia w przedpokoju, korytarzu, salonie lub sypialni.

Kinkiety Beti – rozświetl wnętrze Twojego domu

Kinkiety Beti to minimalistyczne, nowoczesne i niepozbawione elegancji dodatkowe źródło światła. Wykorzystanie diod LED sprawia, że kinkiety są energooszczędne i mają niską temperaturę pracy. Przy tym dają silne i skoncentrowane źródło światła.

Minimalistyczny, nowoczesny wygląd i klasyczny biały kolor kinkietów sprawiają, że wpasujesz je do charakteru każdego wnętrza. Odnajdą się zarówno w klasycznych salonach, jak i w przytulnych, romantycznych sypialniach. Wszędzie tam, gdzie przyda Ci się dodatkowe oświetlenie.

Kinkiet na ścianie – funkcjonalność w parze z estetyką

Kinkiet zawsze się przyda. Znajdzie swoje miejsce w dużych pomieszczeniach, które trudno jest oświetlić za pomocą jednego, głównego źródła światła. Pozwoli Ci też czytać lub pracować w spokoju. Jest w stanie stworzyć odpowiedni klimat w strefie relaksu. Na to wszystko pozwoli Ci seria Beti.

Dodatkowe źródło oświetlenia dobrze wpłynie też na wygląd pomieszczenia i oświetli miejsce, na którym Ci szczególnie zależy. Będzie też dodatkową ozdobą. Minimalistyczne, nowoczesne kinkiety pozwolą Ci dopasować je do charakteru każdego wnętrza. Wykorzystanie diod LED sprawi, że zmniejszysz pobór prądu.