Produkty

Produkty z serii Beton

Pojemniki do przechowywania Beton – nowoczesne i wygodne przechowywanie w Twoim domu

Każdy dom wypełniony jest drobiazgami. Ich duże namnożenie może powodować niemały bałagan. Aby go okiełznać, skorzystaj z oferty produktów z kategorii pojemników i kartonów do przechowywania. Ogromny wybór dostępnych produktów pozwoli Ci dopasować pojemnik do każdych potrzeb. Znajdziesz wśród nich zarówno niewielkie dekoracyjne pudełka, jak i ogromne kartony na stare gazety lub dokumenty. Jeśli natomiast zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie, dobrym wyborem będzie seria Beton.

Pojemników do przechowywania użyjesz niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Produkty z tej serii nadają się do salonu, sypialni, a także przedpokoju. Dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego dopasujesz je do każdego regału czy szafki. Co równie ważne, wyróżnia je wygląd betonu. Doskonale zatem wpisują się szczególnie w nowoczesne aranżacje.

Wszystkie oferowane w ramach serii pojemniki są wyposażone dodatkowo w pokrywkę. Ich rozmiary i kształty pozwalają wykorzystać je jako pojemniki stojące na blacie lub zajmujące przestrzeń na półce regału. Większe z nich możesz również postawić na podłodze.

Pojemniki do przechowywania Beton – wygląd i faktura betonu

Seria Beton do przechowywania to przede wszystkim duży wybór dostępnych produktów. Znajdziesz je w różnych kształtach, a także kilku wariantach rozmiarowych. Możesz skorzystać z produktów płaskich lub wysokich. O podstawie prostokątnej bądź kwadratowej. Do wyboru masz szeroką ofertę dostępnych pojemników.

Każdy z nich zaopatrzony jest dodatkowo w pokrywę. Element ten skutecznie uchroni wnętrze produktu przed kurzem. Co więcej, pokrywki są idealnie dopasowane do pudełek. Tworzą one zatem zwarte bryły, które ukrywają swoje wnętrze i schowane w nich przedmioty. Pokrywki umożliwiają także układanie pojemników jedne na drugich, co pozwala na zaoszczędzanie miejsca.

Produkty z tej serii wyróżniają się wyglądem imitującym beton. Szara kolorystyka oraz wzór na powierzchni pudełek sprawiają, że wyglądają niczym skrzynki stworzone z tego materiału. Również ich struktura stanowi idealna wręcz imitację betonu.

Wygodne przechowywanie w rozmiarach od XS do XXL

Pojemniki do przechowywania Beton rozwiążą raz na zawsze problem drobnych akcesoriów, które zajmują miejsce i tworzą wrażenie bałaganu. Możesz zapomnieć o ładowarkach, których kable plączą się na stole lub o gazetach wysypujących się spod stolika kawowego. Do pojemników z tej serii zdołasz schować praktycznie każdy drobniejszy przedmiot. Wszystkie te akcesoria, które dotychczas zajmowały miejsce w szufladach bądź tworzyły istny chaos na półkach lub blatach, znajdą swoje miejsce. W Twoim domu wreszcie zapanuje porządek.

Wygodne pokrywki, w które są wyposażone pudełka, to nie tylko ochrona przed kurzem. To również dobry sposób na ukrycie zawartości pojemników. Równocześnie pokrywki te pozwalają na piętrowanie pudełek. Układając je jedno na drugim, z pewnością zdołasz zaoszczędzić miejsce. Stworzysz także w pełni funkcjonalne, a zarazem estetyczne konstrukcje imitujące betonowe słupy. W nowoczesnych wnętrzach możesz osiągnąć w ten sposób wyjątkowy efekt dekoracyjny.