Produkty

Produkty z serii Bissa

Plafony i kinkiety Bissa w Twoim domu

Plafony i kinkiety Bissa są oryginalnymi źródłami światła, które możesz wybrać do oświetlenia i dekoracji domu. Służą jako niebanalne lampy w jadalni lub salonie. Seria Bissa oferuje produkty z kategorii plafonów i kinkietów.

Stylowe plafony i kinkiety Bissa 

Stylowy plafon i kinkiet odda charakter Twojego domu. Seria Bissa plafonów i kinkietów pozwoli Ci na stworzenie oryginalnych dekoracji. Plafon rozproszy światło w dużym pomieszczeniu, natomiast kinkiet będzie stanowił dodatkowe źródło energii świetlnej. Umiejętnie dobrane kinkiety dopełnią koncepcję aranżacji pomieszczenia i dzięki nim zyskasz oryginalną dekorację.

Plafony i kinkiety jako elementy dekoracyjne

Seria Bissa plafonów i kinkietów do dekoracji wnętrz mieszkalnych stworzy niepowtarzalny charakter Twojego domu. Dzięki serii Bissa w mieszkaniu zapanuje jakże modny ostatnio styl techniczny, który podkreśli Twoją indywidualność i potrzebę wyróżnienia. Kinkiety i plafony będą Ci służyć również jako wspomagające źródło światła.

Lampy sufitowe oraz ścienne w Castoramie 

Kinkiet Luminex Bissa black w kolorze czarnym sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie, gdy lubisz czytać wieczorami. Dzięki temu zadbasz o swoje oczy oraz zyskasz element dekoracyjny.

Plafon Bissa black czarny jest lampą zarówno funkcjonalną, jak i estetyczną. Dzięki nowoczesnej formie będzie doskonale komponować się z tradycyjną oraz urbanistyczną stylistyką wnętrza. Posiada 5 źródeł światła.