Produkty

Produkty z serii Blanco Brillo

Płytki ścienne Blanco Brillo – charakterystyka

Jeśli dotychczasowy wygląd łazienki już Ci się znudził, czas na jego odświeżenie. Użyć do tego celu możesz płytek ściennych, które bez większych problemów zamontujesz samodzielnie lub zlecisz to zatrudnionemu fachowcowi. Nowa aranżacja łazienki powinna stuprocentowo odpowiadać Twoim oczekiwaniom, ale jednocześnie zachwycać funkcjonalnością. Seria Blanco Brillo płytek ściennych to wybór, którego na pewno nie pożałujesz. Kilka faktur płytek w jasnych kolorach i z odpowiednim połyskiem sprawia, że dobierzesz dokładnie taki wygląd glazury, jakiego oczekujesz i jaki pasuje do reszty wyposażenia łazienki.

 

Najważniejsze cechy serii

Seria Blanco Brillo do wyłożenia ścian łazienek wykonana została techniką monoporosy. To sprawia, że wzór na glazurze jest trwały i bardzo wyraźny, ale same płytki nie ustępują jednolitym produktom pod względem wytrzymałości. Z uwagi na wymiary produktów w serii te płytki ścienne doskonale sprawdzają się zwłaszcza w aranżacjach poziomych, również takich, które mają obejmować jedynie część ściany. Opakowanie zawiera kilka płytek, dlatego bez trudu wykonasz z jego użyciem aranżację, a także zachowasz glazurę na zapas, w razie uszkodzenia podczas montażu.

 

Płytki ścienne Blanco Brillo w Twojej łazience

Wybór odpowiednich płytek ściennych jest niezwykle istotny w obliczu codziennego użytkowania łazienki oraz panujących tam, niekorzystnych warunków. Z użyciem tej glazury zabezpieczysz ścianę przed wilgocią oraz ułatwisz sobie jej czyszczenie, choćby z osadu z mydła. Co więcej, płytki ścienne Blanco Brillo dzięki jasnej barwie rozjaśnią pomieszczenie i sprawią, że będzie wydawało się ono większe. Lekki połysk również wpłynie korzystnie na wrażenia wizualne po remoncie.