Produkty

Produkty z serii Borgeno

Drzwi jednoskrzydłowe Borgeno do Twojego mieszkania

Każdy element wykończeniowy wpływa na ogólny wygląd remontowanego pomieszczenia. Jeśli interesujesz się drzwiami jednoskrzydłowymi, powinieneś wziąć pod uwagę produkty, które mają atrakcyjny wygląd. Powinny też charakteryzować się dużą trwałością, zwłaszcza jeśli będą często używane. W tej serii produktów znajdziesz wyjątkowe skrzydła drzwiowe, które spełniają te funkcje.

Drzwi jednoskrzydłowe Borgeno będą Ci potrzebne w czasie wykańczania dowolnego wnętrza. Sprawdzą się tylko jako drzwi w środku budynku, więc nie planuj stosowania ich w wejściu do mieszkania. Za to możesz użyć ich w każdym innym miejscu. Będą odpowiednio się prezentowały zarówno w mieszkaniach wielorodzinnych, jak i domach letniskowych. Możesz też urządzić nimi wnętrze biura albo pomieszczeń usługowych. Ich walory estetyczne i trwałość sprawiają, że spełnią swoją funkcję także w pensjonatach i restauracjach.

Wyjątkowe produkty do wykańczania wnętrz

Bogaty wybór typów i rozmiarów to jedna z cech, którą wyróżnia się seria Borgeno drzwi jednoskrzydłowych. Możesz sięgnąć po drzwi pełne, całkowicie zabudowane płytami MDF. Innym wariantem są drzwi przeszklone, których wypełnienie stanowi matowa szyba ze szkła mlecznego. W serii znajdziesz także drzwi łazienkowe z podcięciem w dolnej części. Wszystkie skrzydła dostępne są w wersji z zawiasami po lewej i prawej stronie.

Dla tej serii produktów charakterystyczny jest także ich kolor i deseń. Wzór każdego skrzydła stylizowany jest na naturalne drewno. Poszczególne elementy wyglądają, jakby wykonane zostały z desek. Także kolor produktów z serii przypomina naturalne drewno. Taki styl skrzydeł drzwiowych najlepiej sprawdzi się w skandynawskich wnętrzach.

Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowano w tej serii drzwi, jest folia finish. To ona odpowiada za wizualny efekt skrzydeł, a także ich trwałość. Dzięki niej powłoka płyty wygląda, jakby miała naturalne nierówności i przypomina deski. Dodatkowo powłoka chroni płytę MDF przed zarysowaniem i drobnymi uszkodzeniami. Można myć ją wilgotną szmatką, dlatego bez problemu drzwi z serii Borgeno utrzymasz w czystości.

Do czego przydadzą Ci się drzwi wewnętrzne Borgeno?

Planujesz odnowić aranżację swojego mieszkania? Seria Borgeno drzwi do wykańczania wnętrz może być rozwiązaniem, które przypadnie Ci do gustu. Standardowy rozstaw zawiasów i łatwy montaż sprawiają, że samodzielnie poradzisz sobie z wymianą skrzydła. Nowoczesny wygląd drzwi poprawi wizualnie każdy wystrój, a Ty wprowadzisz do swojego wnętrza powiew świeżości.

Nowoczesne drzwi Borgeno umożliwią Ci też uporządkowanie stylistyki w biurze czy lokalu usługowym. Jeśli dotychczasowe skrzydła różnią się stylami, możesz wymienić je wszystkie. Produkty z serii mogą też zastąpić zniszczone lub zużyte skrzydła. Wstaw nowoczesne drzwi z tej serii i ciesz się jednolitą stylistyką. Uniwersalny styl serii sprawia, że skrzydła sprawdzą się doskonale w towarzystwie ścian w wielu stylach i kolorach. Wobec tego nie będziesz musiał dodatkowo zmieniać wystroju pomieszczeń.