Produkty

Produkty z serii Brika

Nie znaleziono pasujących produktów.

Płytki ścienne Brika – wysoka jakość i eleganckie wzornictwo

Jesteś w trakcie urządzania mieszkania i zastanawiasz się nad aranżacją łazienki? Pamiętaj o odpowiednich płytkach ściennych – świetnie sprawdzą się produkty z serii Brika. Oferujemy Ci kafelki kwadratowe i prostokątne, a także niewielkie modele w formie dekoru. Płytki ścienne Brika charakteryzują się stonowaną kolorystyką – wybierzesz spośród elementów białych oraz imitujących drewno.

Produkty z tej serii zastosujesz zarówno w łazience, jak i kuchni, ponieważ są wykonane z wytrzymałej ceramiki. Płytki różnią się od siebie, ale jednocześnie doskonale komponują, dlatego ułożysz je według własnego pomysłu i stworzysz na ścianie niepowtarzalną kompozycję. Kafelki z serii Brika będą odpowiednim uzupełnieniem zarówno stylu nowoczesnego, jak i klasycznego, a także industrialnego i skandynawskiego.

Czym wyróżnia się okładzina ścienna z serii Brika?

Seria Brika płytek ściennych to przede wszystkim produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Do ich produkcji użyto ceramiki, dzięki czemu są odporne na wilgoć, a na ich powierzchni nie rozwiną się grzyby wskutek regularnego kontaktu z wodą. Kafelki charakteryzują się także niewrażliwością na ścieranie. Usuwanie plam z płytek nie sprawi Ci żadnych trudności ze względu na ich gładką powierzchnię, w którą nie wsiąkają zabrudzenia. Ze względu na niską nasiąkliwość oraz łatwość utrzymania w czystości okładzina ścienna z serii Brika sprawdzi się także w kuchni, tuż nad blatem roboczym.

Płytki ścienne charakteryzują się eleganckim wzornictwem, które bez trudu dopasujesz do wymarzonej aranżacji wnętrza. Możesz zastosować wyłącznie białe kafelki z tej serii, jeśli lubisz minimalistyczny design. Wolisz oryginalne rozwiązania? Połącz glazurę z gresem imitującym drewno. Nawiązujące do naturalnego materiału płytki świetnie sprawdzą się zastosowane w prysznicu typu walk-in – wyeksponują tę przestrzeń.

Płytki ścienne Brika – dlaczego warto je wybrać?

Masz już dość trudnych do usunięcia plam ze ścian w kuchni? Dotychczasowe kafelki w łazience uległy już zniszczeniu, są porysowane i nie wyglądają estetycznie? Seria Brika do wykończenia ścian pomoże Ci w rozwiązaniu tych problemów! Wykonane z ceramiki płytki zastosujesz tuż nad blatem w kuchni – dzięki temu podczas przygotowywania potraw nie będziesz martwić się o ewentualne zachlapanie ściany, ponieważ każde zabrudzenie usuniesz, przecierając płytki zwilżoną szmatką. Kafelki sprawdzą się także blisko kuchenki. Okładzina ścienna jest tam narażona na tłuste plamy, które wyczyścisz bez trudu, a na powierzchni nie pozostanie żaden ślad.

Jeśli urządzasz łazienkę i obawiasz się problemów z rozwojem pleśni na ścianach, zastosuj płytki ceramiczne. Dzięki nim nie tylko ochronisz pomieszczenie przed rozwojem grzybów, lecz także ozdobisz je w wyjątkowy sposób. Pozwolą Ci na to dostępne w naszym asortymencie dekory – to niewielkie, prostokątne kafelki z ceramiki. Zastosuj je w dowolnym miejscu i w połączeniu z wybranymi płytkami, aby uzyskać niepowtarzalny efekt.