Produkty

Produkty z serii Bromus

Tapety winylowe na flizelinie Bromus

Dzięki tapetom winylowym szybko i łatwo odmienisz wnętrze swojego mieszkania, a także niedrogo urządzisz swoje pomieszczenia. Tapety dekoracyjne to szereg produktów bardziej wytrzymałych oraz odpornych na uszkodzenia od tradycyjnych tapet papierowych. Wysoka odporność na zmywanie umożliwi Ci utrzymanie wnętrza mieszkalnego w czystości. Tapety winylowe na flizelinie Bromus stanowią stylowe elementy wykończeniowe nadające się do każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Jakie produkty zawiera seria Bromus?

Seria Bromus tapet winylowych zawiera wysokogatunkowe produkty okładzinowe do ścian w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Idealnie nadają się one do aplikacji na zniszczone ściany. Tapety winylowe skutecznie wzmocnią mury i ochronią je przed pęknięciami. Wytrzymała powłoka winylowa sprawia, że możesz użyć tych tapet nawet w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i pary wodnej, czyli w kuchni i łazience. W ten sposób jeden produkt możesz zastosować w całym domu.

Tapety winylowe papierowe mogą być zastosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, są bardziej odporne niż zwykłe tapety papierowe, jednak to tapety winylowe flizelinowe są bardziej trwałe i możesz je bezproblemowo utrzymać w czystości za pomocą wilgotnej ściereczki, nawet bez użycia detergentów. Sprzyja temu struktura produktu, która czyni go funkcjonalnym. 

Tapety winylowe na flizelinie Bromus w codziennym użyciu

Seria Bromus do tapetowania jest dostępna w kolorze szarym i kremowym oraz posiada dyskretny wzór. Zaletą produktów jest łatwa, samodzielna aplikacja na powierzchnię ścian. Seria Bromus prezentuje się niezwykle elegancko, a dzięki łatwemu zmywaniu przez długi czas zachowa estetyczny wygląd. Tapety nie blakną podczas ekspozycji na promienie słoneczne, a więc będziesz cieszyć się nimi przez długie lata. Jeśli zamarzy Ci się zmiana wystroju, tapetę bardzo łatwo ściągniesz ze ściany.

Dlaczego wybór serii Bromus jest najbardziej optymalny?

Zastanawiasz się, jak połączyć piękno oraz funkcjonalność podczas wykończenia wnętrz Twojego domu? Uniwersalny i piękny kolor serii Bromus idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, nawet w holu lub pokoju dziecięcym. Jednakże wyjątkowo efektownie tapety z tej serii będą prezentować się w salonie lub jadalni. Delikatny kwiatowy wzór stanowi doskonałą dekorację ścian bez względu na aranżację.

Zdrowie jest najważniejsze. Seria Bromus należy do produktów, które są bezpieczne w użytkowaniu, gdyż zostały wykonane z substancji hipoalergicznych, co gwarantuje mieszkańcom idealne samopoczucie, wolne od szkodliwego wpływu wilgoci. Brak przepuszczalności sprawia, że środowisko w pomieszczeniu jest suche i niepodatne na rozwój grzybów i pleśni. Połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności oraz stylowej aranżacji i dyskretnego wzornictwa stanowi najlepszy powód do zastosowania tapet z serii Bromus w Twoim domu. Dlatego też tapety winylowe są coraz chętniej wybierane do domów i mieszkań.