Produkty

Produkty z serii Burgundy Stone

Gres Burgundy Stone do wnętrz

Dobrze dopasowany do wnętrza rodzaju gresu może stanowić atrakcyjną wizualnie alternatywę dla tradycyjnego kamienia. Koszt jego położenia zazwyczaj jest o wiele niższy, a wytrzymałość porównywalna. Zaletą może być łatwość czyszczenia, zwłaszcza w zakresie konserwacji z użyciem chemii gospodarczej. Do plusów zalicza się również fakt, że tego rodzaju materiały dostępne są nie tylko w różnych wersjach kolorystycznych i wzorach, ale również dużej rozpiętości pod względem wytrzymałości i sposobu wykończenia. W ten sposób możesz wybrać produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Gres Burgundy Stone to produkt stosowany do wykończenia podłóg wewnątrz pomieszczeń. Jest wykonany z wysokiej klasy ceramiki, a dodatkowo również szkliwiony, co ma wpływ na jego wytrzymałość. Wszystkie produkty cechuje antypoślizgowość oraz taka sama klasa ścieralności, wystarczająca do montażu we wnętrzach mieszkalnych. Linia produktów dostępna jest w kolorze kremowym wpadającym w lekki odcień beżu. Płytki mają różne rozmiary, więc dopasujesz je do poszczególnych pomieszczeń bez konieczności cięcia. Aranżację doskonale uzupełni cokół.

Mocne strony tej serii gresu

Warto zaznaczyć, że seria Burgundy Stone gresu przygotowana jest w tym samym kolorze, a różni się jedynie wielkością płytek. To znacznie ułatwia zastosowanie takiego samego wykończenia podłogi w pomieszczeniach o różnym charakterze – na przykład nieregularnych ścianach czy nietypowym kształcie. Beżowo-kremowy kolor doskonale dopasuje się do wnętrz przygotowanych w różnych stylach. Pasuje zarówno do klasycznych aranżacji, jak i tych bardziej nowoczesnych.

Zaletą gresu z tej serii jest trwałość w obliczu codziennego użytkowania. Trzecia klasa ścieralności sprawia, że gres bardzo dobrze nadaje się do wnętrz mieszkalnych użytkowanych w standardowy sposób. Dobrze znosi kontakt z miękkim obuwiem i okazjonalne spadające przedmioty. Dzięki szkliwieniu jest bardziej odporny na działanie wody i chemii gospodarczej, dlatego może być montowany również w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności – jest nienasiąkliwy.

Połóż gres Burgundy Stone w Twoim domu!

Jeśli zastanawiasz się, jak wykończyć podłogę w domu czy mieszkaniu i szukasz wytrzymałego, a przy tym estetycznego materiału, gres szkliwiony może być odpowiednim wyborem. Jego montaż jest bardzo prosty. Dodatkowo nie wymaga on impregnacji po ułożeniu podłogi. Nieestetyczne otwory pomiędzy końcem płytek a ścianą zamaskujesz dopasowanymi kolorystycznie cokołami z tego samego materiału.

Trzecia klasa ścieralności oraz matowe wykończenie szkliwionej powierzchni sprawiają, że gres sprawdzi się we wszystkich częściach domu poza samymi okolicami drzwi wejściowych. Zadbasz o niego poprzez umycie go wodą z odpowiednimi detergentami – matowe płytki sprawiają, że zabrudzenia są mniej widoczne. Możesz zamontować go zarówno w pokoju dziecięcym, jak również salonie. Seria Burgundy Stone do wykończenia podłóg nadaje się również do montażu w kuchniach i łazienkach – jest nienasiąkliwa, nie zmienia swojej struktury pod wpływem wody i nie odbarwia się.