Produkty

Produkty z serii Camargue

Drzwi przesuwne i jednoskrzydłowe Camargue – charakterystyka

Wybór odpowiednich drzwi jednoskrzydłowych do wnętrza jest kluczowy, aby je dobrze zagospodarować. W mniejszych pomieszczeniach wiele osób montuje wersje drzwi przesuwnych, dzięki którym można zaoszczędzić przestrzeń w niedużych mieszkaniach w blokach albo ukryć systemy zabudowy. Gdy wybierasz idealny sposób zamykania pomieszczenia, zwróć uwagę na takie cechy, jak izolacja hałasów i ciepła, ale również dopasowanie danego modelu do ogólnej aranżacji wnętrza.

Drzwi jednoskrzydłowe Camargue to seria, w której znajdziesz produkty do wykorzystania we wnętrzach. Sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, zależnie od wybranego modelu. Dostępne są w wersji lewej lub prawej. W kolekcji znajdziesz też drzwi przesuwne Camargue – to doskonały wybór do miejsc, w których brakuje przestrzeni na tradycyjnie otwierane skrzydło drzwiowe. Wszystkie produkty wykonane zostały z płyty MDF oraz oklejone folią typu finish. Dostępne są w czterech modelach: jako drzwi przesuwne, a także drzwi jednoskrzydłowe pełne, ze szkłem hartowanym lub z podcięciem. Wszystkie produkty dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. W kolekcji Camargue dostępne są również dopasowane kolorystycznie wykładziny PVC.

Czym wyróżnia się ta kolekcja drzwi jednoskrzydłowych i przesuwnych?

Seria Camargue drzwi przesuwnych i jednoskrzydłowych wyróżnia się prostym, estetycznym wyglądem. Ta zaleta sprawia, że są one niezwykle modne i pasują do większości wnętrz w aranżacjach nowoczesnych i klasycznych. Z uwagi na swoją budowę mogą być montowane w biurach, gabinetach i mieszkaniach. Z drzwi pełnych możesz w prosty sposób zrobić przeszklone, bo umożliwia to bezramkowy system montażu szkła hartowanego. Wystarczy, że dobierzesz ich odpowiedni rozmiar zgodnie z wymiarami pomieszczenia.

Seria Camargue do zamykania pomieszczeń w domu i biurze wyróżnia się cechami fizycznymi. Folia typu finish, którą wykończone są drzwi, zabezpiecza je przed zabrudzeniami, umożliwia łatwe czyszczenie i zapobiega wypaczeniu. Płyty MDF dobrze tłumią hałas i gwarantują izolację cieplną pomieszczenia, co jest szczególnie ważne w pokoju dziecięcym czy spiżarni. Specjalne modele z podcięciem umożliwią stałą wentylację pomieszczeń o dużej wilgotności powietrza.

Drzwi jednoskrzydłowe Camargue i modele przesuwne – gdzie montować?

Jeśli stoisz przed wyborem drzwi jednoskrzydłowych, zastanów się przede wszystkim nad tym, w jakim miejscu chcesz je zamontować. Modele o pełnym skrzydle sprawdzą się właściwie wszędzie. Dobrze izolują dźwięki, dlatego nadadzą się do gabinetów, ale też zapewnią prywatność w sypialni czy pokoju dziecięcym. Z ich użyciem ukryjesz schody do piwnicy albo spiżarnię, do której nie powinno docierać światło. Z kolei wersje ze szkłem hartowanym pozwolą Ci wpuścić nieco światła do wewnętrznych, pozbawionych okien części budynków, co stanowi istotną zaletę. Seria Camargue drzwi jednoskrzydłowych z podcięciem będzie dobrym wyborem do łazienek i kuchni. 

Aby ukryć szafę w zabudowie czy wejście do garderoby, zdecyduj się raczej na montaż drzwi przesuwnych. Pozwolą Ci one zaoszczędzić miejsce, którego często brakuje, aby otworzyć tradycyjne skrzydło. To świetne rozwiązanie również do mieszkań w blokach, które mają niewielką powierzchnię, a jednocześnie kilka pomieszczeń wychodzi w nich do wspólnego korytarza.