Produkty

Produkty z serii Cana

Rolety i żaluzje Cana - osłona i dekoracja w jednym

Dzienne światło w rozsądnej ilości

Dostępne w marketach Castorama produkty z kategorii rolet i żaluzji umożliwiają manipulowanie dostępem światła słonecznego do wnętrza pokoju. Korzystanie z takiego rodzaju oświetlenia jest niewątpliwie korzystne, jednak w przypadku bardzo gorących, letnich dni warto jest ograniczyć dostęp słońca, by temperatura w pomieszczeniu nadal była komfortowa dla przebywających w nim osób. Seria Cana rolet i żaluzji to wykonane z naturalnych surowców elementy o praktycznym zastosowaniu i interesującym wizualnie wykończeniu.

Piękne, bo naturalne

Drewniane rolety i żaluzje Cana to oryginalny element wykończeniowy. Z ich pomocą stworzysz w Twoim pokoju dziennym interesujące tło dla różnego rodzaju dekoracji, które nawiązują do motywów etnicznych lub korespondują z modną obecnie naturalną estetyką. Drewniane rolety doskonale sprawdzą się w pokojach, w których zależy Ci na stałym dostępie dziennego światła o niezbyt intensywnym natężeniu. Dlatego też seria Cana do dekoracji okien doskonale sprawdzi się w pokojach dziennych lub jadalniach. Rolety, które ograniczają dostęp światła, ale nie zaciemniają pokoju w stu procentach, sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie zamierzasz hodować potrzebujące światła rośliny.

 

Różnorodność rozmiarów i możliwości dopasowania

W przygotowanej przez naszych specjalistów ofercie znajdziesz modele rolet drewnianych w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz produkty do okien w całym domu, co pozwoli Ci ujednolicić charakter wyposażenia. Dodatkowo dekoracja okienna w Twoim mieszkaniu będzie wyglądała na świetnie przemyślaną. Nasze rolety zamontujesz zarówno na niewielkich świetlikach, jak i na największych oknach w salonie czy jadalni, a także na drzwiach balkonowych. W poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru chętnie pomogą Ci nasi wyspecjalizowani doradcy.

Odpowiedni kolor na odpowiednim miejscu

Estetycznie zaplanowane wnętrze to również przemyślane dopasowanie koloru żaluzji do całości wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz rolety i żaluzje w trzech podstawowych kolorach: białym, czarnym oraz naturalnego drewna. Żaluzje białe i czarne doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach oraz staną się interesującym tłem do wyeksponowania różnego rodzaju dekoracji. Bez problemu połączysz je także z bardziej wyrazistymi kolorami, dla których będą kontrastowym dodatkiem. Naturalne drewno świetnie pasuje do wyposażenia utrzymanego w naturalnym stylu. Tego rodzaju żaluzje są świetnym tłem dla żywych roślin.

Rolety i żaluzje Cana - dla ciebie i Twojego domu

Z pomocą dostępnych w tej serii produktów jesteś w stanie rozsądnie manipulować dostępem dziennego światła, co ma ogromne znaczenia dla komfortu Twojego i Twojej rodziny, a także zgromadzonej w pomieszczeniu roślinności. Ze względu na wysoką estetykę wykonania nasze rolety pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Ich montaż sprawia, że pomieszczenie zyskuje jedyny w swoim rodzaju charakter. Z ich pomocą w interesujący sposób wykończysz Twoje mieszkanie.