Produkty

Produkty z serii Capas

Płytki podłogowe – eleganckie i ponadczasowe wykończenie podłogi

Płytki podłogowe są rozwiązaniem, które nigdy nie wyjdzie z mody. Eleganckie, trwałe i łatwe w pielęgnacji, są chętnie wybierane do kuchni, łazienki lub korytarza. Chcesz urządzić jedno z tych pomieszczeń? Zainteresuj się ofertą produktów z kategorii gresu. Bardzo interesującą ofertę przedstawia seria Capas.

Gresu z powodzeniem użyjesz tam, gdzie ważne jest połączenie elegancji z trwałością. Produkty dostępne w klasycznych kolorach, sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w każdym stylu.

Gres Capas – odporność i styl

Gres Capas to produkty wykonane z ceramiki bardzo wysokiej jakości. Nadają się do mieszkań, jako wykończenie podłogi w korytarzu, łazience lub w kuchni. Użyjesz ich też na zewnątrz, do ocieplenia i poprawy wizerunku Twojego balkonu lub tarasu. Ich duża trwałość sprawia, że będą doskonałe też na przykład w centrach handlowych.

Gama klasycznych barw sprawia, że każde wnętrze wykończone gresem z tej serii nabierze bardziej eleganckiego rysu. Ciepłe barwy sprawią też, że chętniej będziesz przebywał w pomieszczeniu lub na tarasie wykończonym takimi płytkami.

Trwała piękna podłoga? To możliwe!

Zastanawiasz się, co może dać Ci seria Capas? Wykończenie podłogi w bardzo trwałym i eleganckim stylu. Jeśli chcesz mieć podłogę, którą łatwo posprzątasz, płytki będą dla Ciebie idealne. Dzięki swojej trwałości doskonale nadadzą się nie tylko do wnętrz. Z powodzeniem wykończysz nimi taras lub balkon.

Gres dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wybierz te ciemniejsze, jeśli chcesz, by nie było widać na nich drobnych zanieczyszczeń. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na sprzątaniu, a płytki sprawdzą się również na zewnątrz.