Produkty

Produkty z serii Catanzaro

Wyjątkowe ściany w Twojej łazience zapewnią Ci płytki ścienne Catanzaro

Bogaty wybór produktów z kategorii płytek ściennych sprawia, że bardzo trudno wykończyć łazienkę czy kuchnię. Jeśli jednak zależy Ci na jasnym wnętrzu i klasycznym wystroju, płytki ścienne Catanzaro będą bardzo dobrym wyborem. Posłużą Ci do wykończenia ścian przede wszystkim w łazience. Czy jednak oznacza to, że w kuchni będą się źle prezentowały? Absolutnie nie! Wykorzystaj je jako część aranżacji nowoczesnego wnętrza, a ostateczny efekt zadziwi Ciebie i Twoich gości.

Trwałość i piękno już teraz na wyciągnięcie ręki

Seria Catanzaro do wykańczania ścian opiera się na ponadczasowej bieli. To bardzo klasyczne płytki, które dobrze odnajdą się również w nowoczesnym wnętrzu. Trudno o inny równie uniwersalny, a przy tym gustowny produkty z serii Catanzaro.

Płytek ściennych możesz użyć w łazience i kuchni. Charakteryzują się bowiem bardzo dużą wytrzymałością. Ich powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Nie pochłania także zanieczyszczeń. Możesz śmiało postawić na ten produkt o wyjątkowej trwałości i ponadczasowym designie.

Płytki ścienne Catanzaro to niebrudząca się biel

Nie jesteś wielbicielem szorowania? Nie szkodzi. Nadal możesz pozwolić sobie na jasne płytki ścienne nawet w kuchni. Seria Catanzaro to produkty, których gładka powierzchnia chroni przed wnikaniem brudu na stałe w strukturę płytki. Wystarczy przetrzeć ścianę, a odzyska śnieżną biel.

Nieduże pomieszczenia wiele zyskają dzięki takiemu wykończeniu. Jasne materiały wykończeniowe optycznie powiększą i rozjaśniają każde wnętrze. Docenisz to szczególnie po zmroku, gdy sztuczne oświetlenie doskonale będzie współgrało z jasnymi ścianami.