Produkty

Produkty z serii Ceres

Drzwi jednoskrzydłowe Ceres – niezawodny sposób na odseparowanie pomieszczeń

Czym jest pokój bez szczelnych drzwi jednoskrzydłowych, które z jednej strony ograniczają do niego dostęp, a z drugiej – pozwalają wyodrębnić w przestrzeni mieszkania osobną przestrzeń? Bez nich mieszkanie nie składałoby się z pomieszczeń, ale zaledwie wnęk, które nie oferują nawet odrobiny prywatności domownikom.

W sklepach Castorama oferujemy drzwi jednoskrzydłowe Ceres, wykonane z różnego rodzaju drewna – akacji, dębu lub sosny. Dopasuj kolor i fakturę wybranego materiału do charakteru wnętrza Twojego domu lub mieszkania. Przekonaj się, że drzwi stanowią nie tylko funkcjonalny składnik pomieszczenia, ale kolejny element dekoracyjny, który uzupełni jego wygląd.

Nasze drzwi najlepiej sprawdza się w przestrzeniach domowych, ale także w biurach. Możesz wstawić je zarówno do progu łazienki, kuchni, jak i pokojów dziennych. W nasze ofercie znajdziesz drzwi w całości wypełnione litym drewnem, jak i przeszklone zamgloną szybą. Przeszklenia wpuszczają do pomieszczenia dodatkową ilość światła oraz zasygnalizują, że w środku znajdują się domownicy. 

Drzwi jednoskrzydłowe Ceres – zapewnij sobie nieco prywatności w swoich czterech ścianach

Drzwi mają kluczowe znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa domowników, ale nie tylko. Sprawiają także, że możesz pozostać sam ze swoimi myślami na krótką lub dłuższą chwilę. Rodzina to najwspanialszy dar, ale nie oszukujmy się, każdy ma czasem dość swoich współlokatorów. Dzięki solidnym drzwiom dasz sobie chwilę wytchnienia. 

Jeśli rozglądasz się za drzwiami do sypialni, wybierz model pozbawiony przeszkleń. Dzięki temu nocą nie będzie Cię budzić ze snu wpadające przez szybki światło korytarza, a za dnia ukryjesz się na godzinkę lub dwie, by w spokoju zatopić się w lekturze ulubionej książki. Natomiast do progu łazienki i toalety zdecydowanie lepiej sprawdzi się model wyposażony w zamglone szybki, przez które ocenisz, czy pomieszczenie zajmuje inny domownik.

Seria Ceres drzwi jednoskrzydłowych została wykonana z trwałych materiałów, dodatkowo pokrytych folią, która jeszcze bardziej wzmacnia ich odporność na zarysowania i urazy mechaniczne. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się ich nienagannym stanem przez długie lata.

W trosce o wygląd i funkcjonalność

Seria Ceres drzwi do montażu wewnątrz pomieszczeń to funkcjonalne wyposażenie każdego mieszkania lub domu. Spełniają dwie główne funkcje. Po pierwsze, odseparowują od siebie poszczególne pokoje. Po drugie, zwiększają estetykę wnętrz.

Bez systemu drzwi wewnętrznych nie jesteś w stanie wydzielić w swoim domu lub mieszkaniu pokoi. A bez nich nie zapewnisz domownikom jednej z podstawowych potrzeb każdego człowieka – intymności. Dodatkowo, drzwi pełnią świetną rolę izolacyjną – zatrzymując w pomieszczeniu określenie natężenie światła, dźwięku oraz nie przepuszczając zapachów.

Ponadto, drzwi stanowią świetne uzupełnienie wyglądu pomieszczeń. Łagodny kolor drewna ociepla wnętrze, sprawiając, że staje się bardziej przytulne. Natomiast charakterystyczny wzór słojów nadaje pomieszczeniu naturalności.