Produkty

Produkty z serii Cernon

Tapety winylowe na flizelinie GoodHome Cernon

Tapety winylowe zostały stworzone po to, żeby Twoje życie stało się lżejsze, a mieszkanie piękniejsze. Umożliwią Ci perfekcyjne wykończenie ścian w domowych pomieszczeniach oraz szybką odmianę aranżacji wnętrza mieszkalnego.  Tapety dekoracyjne, które możesz znaleźć w sklepie internetowym Castorama to szeroki asortyment produktów, które są bardziej wytrzymałe i w związku z tym odporne na zarysowania i uszkodzenia. Prezentowane produkty są również odporne na zmywanie, dzięki czemu utrzymasz swoje ściany w czystości. Tapety winylowe na flizelinie GoodHome Cernon należą do dekoracyjnych elementów wykończeniowych pasujących do każdego domowego pomieszczenia.

Seria Cernon tapet winylowych

Seria Cernon GoodHome tapet winylowych na flizelinie obejmuje produkty do eleganckiego wykańczania ścian w Twoim mieszkaniu. Tapety na flizelinie bardzo łatwo zaaplikujesz również na uszkodzone ściany. Służą one wzmocnieniu murów i zapewnią ochronę przed uszkodzeniami. Trwała powłoka tapety jest wodoodporna i dlatego nadaje się ona do aplikacji w miejscach, w których występuje ekspozycja na parę wodną i wilgoć. Należy do nich kuchnia oraz łazienka. Seria Cernon jest więc produktem uniwersalnym, który można zastosować we wszystkich pomieszczeniach w domu.

Tapety winylowe na flizelinie są trwalsze niż tapety winylowe papierowe i również możesz je zaaplikować w domu i mieszkaniu. Są bardziej odporne niż papierowe i bez problemu wyczyścisz je z pomocą nawilżonej ściereczki. Nie ma potrzeby używania detergentów, które często niszczą powierzchnię produktów.

Tapety winylowe na flizelinie GoodHome Cernon w Twoim domu

Seria GoodHome Cernon do tapetowania zawiera produkty, które zakupisz w kolorach grafitowym, szarym, granatowym oraz w uniwersalnej bieli. Gładka faktura sprawia, że produkt prezentuje się niezwykle elegancko w każdym mieszkaniu, niezależnie od stylu jego urządzenia. Głównym atutem produktów jest łatwość w samodzielnej aplikacji na powierzchnię ścian. Seria Cernon nadaje się do eleganckiego wykańczania wnętrz mieszkalnych, które przez długi czas zachowają estetyczny wygląd. Tapety są odporne na promieniowanie UV i nie tracą koloru. Bez problemu ściągniesz tapetę ze ściany, dzięki czemu łatwo odmienisz wnętrze swojego pomieszczenia.

Wybierz serię Cernon do estetycznego wykończenia wnętrza

Z serią Cernon wykończysz swój dom niskim kosztem. Uniwersalizm gładkich kolorów pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Tapety pomogą Ci również odmienić domowe pomieszczenie. Tapety winylowe z serii Cernon są wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia, które nie przepuszczają wilgoci oraz hamują rozwój grzybów oraz pleśni.  

Brak przepuszczalności sprawia, że środowisko w pomieszczeniu jest suche i niepodatne na rozwój grzybów i pleśni. Tapety łączą więc w sobie funkcjonalność, ekologię, możliwości modnych aranżacji. To otwarcie na nowe rozwiązania ze świata dekoracji ścian.