Produkty

Produkty z serii Claso

Meble łazienkowe Claso pomogą Ci stworzyć klasyczny wystrój pomieszczenia

Podczas urządzania łazienki należy wziąć pod uwagę kilka istotnych elementów jej wykończenia. Dlatego koniecznie zapoznaj się z produktami z kategorii mebli łazienkowych. Wśród nich znajdziesz wygodne szafki, słupki, a także wiele innych mebli, które zapewnią Ci miejsce do przechowywania. Pamiętaj przy tym, że tylko dobrze dopasowane i zarazem przystosowane do łazienki meble będą Ci służyły przez długi czas. Takie produkty zawiera seria Claso.

Mebli łazienkowych możesz użyć zarówno w nowoczesnej, jak i tradycyjnej łazience. Ich uniwersalny design sprawia, że będą dobrze wyglądały w praktycznie każdej aranżacji. Co więcej, dzięki ich kolorystyce z łatwością dopasujesz je do każdego wykończenia niezależnie od jego koloru czy wzoru.

W ramach tej serii masz do wyboru praktyczne szafki pod umywalkę oraz słupek. Umożliwi to funkcjonalne wykończenie pomieszczenia. Zapewni Ci także miejsce, w którym możesz trzymać swoje akcesoria łazienkowe lub kosmetyki.

Korzystanie z tych mebli zapewni Ci wygodę

Seria Claso do łazienek jest przystosowana do tych pomieszczeń. Oznacza to, że jej elementy cechują się dużą trwałością i wytrzymałością, a także odpornością na wilgoć. Warstwa wykończeniowa frontów zapewnia nie tylko wysoki połysk. Chroni także płyty meblowe przed uszkodzeniem. Dodatkowo ich czyszczenie jest dużo łatwiejsze dzięki tej gładkiej powierzchni.

Produkty z tej serii są przystosowane do używania w łazience. Słupek np. został wyposażony w kosz na brudne pranie. Z kolei szafka pod umywalkę umożliwia prosty oraz dopasowany montaż ceramiki łazienkowej.

Szafki zostały również wyposażone w cichy domyk. Zapewnia on komfort podczas korzystania z tych mebli. Dodatkowo dzięki niemu ograniczysz hałas przy zamykaniu szafek. Unikniesz także uszkodzenia korpusu w wyniku zbyt silnego zamknięcia szafki.

Produkty te wyróżniają się także bardzo estetycznym wyglądem. Gładka powierzchnia, a także chromowane uchwyty zapewniają wyjątkowo dekoracyjne wykończenie wnętrza. Dodatkowo są one przystosowane do różnych aranżacji. Te uniwersalne meble wykorzystasz w swojej łazience bez względu na to, w jakim stylu chcesz ją utrzymać.

Meble łazienkowe Claso – estetyka i funkcjonalność w każdym calu

Meble łazienkowe Claso umożliwią Ci stworzenie funkcjonalnej łazienki. Dzięki nim wykorzystasz optymalnie każda dostępną przestrzeń. Zapomnij zatem o niewykorzystanym miejscu pod umywalką. Szafki pod nią są przystosowane do montażu syfonu. Równocześnie zapewniają Ci dużo więcej miejsca do przechowywania rzeczy. Dodatkowe półki w tych meblach umożliwiają utrzymanie porządku wśród kosmetyków czy łazienkowych akcesoriów.

Chcesz w pełni wykorzystać każdą dostępną przestrzeń w łazience? W takim razie z pewnością będą Ci potrzebne odpowiednie meble. Szafka oferowana jest wraz z umywalką. Unikniesz tym samym problemów z dopasowaniem tych elementów. Ułatwi to i przyspieszy ich montaż. Tobie natomiast pozwoli wykorzystać miejsce pod umywalką, gdzie mogą znaleźć się np. środki do czyszczenia toalet lub wanien. Dodatkowo korzystanie z tej szafki będzie bardzo komfortowe. Zadba o to wyjątkowo praktyczny system cichego domyku.