Produkty

Produkty z serii Classic

Drzwi jednoskrzydłowe Classic – charakterystyka

Bez względu na to, czy chcesz wykończyć wnętrze domu, mieszkania czy budynku firmowego, potrzebujesz drzwi jednoskrzydłowych. Te najpopularniejsze ze wszystkich modele wyposażone są w jedno skrzydło, które otwiera się w prawo lub lewo. Zazwyczaj inne drzwi montowane są do pokojów czy gabinetów, a inne do łazienek i pomieszczeń użytkowych. Warto jednak, aby wszystkie były w podobnym stylu, co pozwoli zachować spójność aranżacji.

Drzwi jednoskrzydłowe Classic to produkty przygotowane dla wyposażenia wnętrz mieszkalnych i użytkowych. W serii znajdują się drzwi lewe i prawe w kolorze białym, idealnie pasującym do każdej aranżacji wnętrza. Produkt wykonany jest z ramy i lakierowanych płyt HDF z wypełnieniem typu plaster miodu. Do wyboru masz zarówno klasyczne drzwi pełne, jak i bardziej urozmaicone modele, na przykład z szybami ze szkła „kora” lub tulejami. Niektóre produkty dodatkowo mają wbudowane zamki. Występują w czterech uniwersalnych rozmiarach.

Co wyróżnia te drzwi jednoskrzydłowe?

Przede wszystkim są to produkty stworzone z myślą o estetyce, ale przy okazji niskim koszcie wykończenia wnętrza. Z uwagi na wypełnienie tekturowe w formie plastra miodu drzwi jednoskrzydłowe są bardzo lekkie, co staje się zaletą w konstrukcjach innych niż ściany nośne. Jednocześnie wysokiej jakości płyta HDF o znacznej gęstości, która znajduje się po zewnętrznych stronach wypełnienia, gwarantuje świetny efekt wizualny i wysoką wytrzymałość produktu. Drzwi są łatwe w transporcie i montażu, nawet samodzielnym – produkt nie waży wiele.

Lakierowana powierzchnia płyty HDF prezentuje się elegancko i jest łatwa do utrzymania w czystości. Seria Classic do otwierania i zamykania pomieszczeń dobrze prezentuje się między innymi w łazienkach, toaletach firmowych, ale również gabinetach, pokojach mieszkalnych czy pomieszczeniach użytkowych i schowkach. Zróżnicowanie modeli pozwala dopasować produkt do Twoich potrzeb. W drzwiach przeszklonych wykorzystano szkło typu kora – jest ono przezroczyste, jednak zapewnia równocześnie odpowiednią porcję prywatności dzięki odpowiedniej strukturze.

Drzwi jednoskrzydłowe Classic w aranżacji wnętrza

Drzwi wyposażone w tuleje dolne przeznaczone są przede wszystkim do pomieszczeń, w których niezbędna jest stała wymiana powietrza. Dotyczy to przede wszystkim łazienek i kuchni, w których panuje wysoka wilgotność powietrza. Z kolei modele drzwi jednoskrzydłowych pełnych możesz zamontować w zejściu do piwnicy czy schowka. Będą świetnie ukrywać użytkowe wnętrze przed ciekawskim wzrokiem. Produkty z przeszkleniem nie gwarantują całkowitej prywatności osobom w pomieszczeniu, ale pozwalają pośrednio doświetlić korytarze, które nie mają własnego źródła światła dziennego. To świetny wybór do ciemnych, niewielkich wnętrz.

Seria Classic drzwi jednoskrzydłowych powinna być dopasowana do tego, aby z pomieszczenia było wygodnie korzystać – dotyczy to przede wszystkim strony, w którą otwiera się skrzydło. Pamiętaj też, że produkty możesz wybrać w różnych rozmiarach oraz dodatkowo podciąć na długości.