Produkty

Produkty z serii Clever

Wsporniki techniczne Clever – element do montażu półek

Stabilne zamontowanie półek jest wyjątkowo ważne dla bezpieczeństwa domowników, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz duży wybór wsporników technicznych. Przygotowaliśmy dla Ciebie modele z serii Clever w wielu wariantach kolorystycznych. Są to elementy w odcieniach idealnych do wnętrz nowoczesnych, na przykład białe, czarne i szare. Oferujemy Ci również wsporniki techniczne, które wkomponujesz w industrialną aranżację lub wystrój klasyczny.

Modele z serii Clever znajdą zastosowanie w dowolnym pomieszczeniu, w którym chcesz zamontować półkę wiszącą – sprawdzą się w kuchni, salonie, sypialni, a nawet w garażu. Będą idealnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na wzmocnieniu już wiszącego elementu. Wsporniki techniczne Clever spełnią nie tylko praktyczne, lecz także estetyczne funkcje. Przy ich pomocy stworzysz ciekawe dekoracje ścienne, wieszając kilka sztuk pod sobą.

Elementy do przymocowania półki – jakie mają zalety?

Seria Clever do montażu półek wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dostępne w naszym asortymencie modele powstały ze stali, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Na powierzchni produktu nie powstaną wgniecenia nawet przy maksymalnym obciążeniu, które wynosi 40 kilogramów na dwa wsporniki.

Dzięki produktom z serii Clever zyskasz pewność, że wisząca półka jest odpowiednio przymocowana. Montaż elementów podtrzymujących nie sprawi Ci żadnych trudności – wystarczą do tego wkręty, na które znajdują się już otwory w produkcie. W naszym asortymencie znajdziesz wiele wariantów kolorystycznych modeli wsporników. Wybierz spośród bieli, czerni, miedzi i szarości, ale oferujemy Ci także odważniejsze propozycje w odcieniu zieleni i czerwieni.

Wsporniki techniczne Clever – praktyczny i estetyczny element wyposażenia

Masz problem z brakiem miejsca do przechowywania? Nie wystarcza Ci przestrzeni na wyeksponowanie ulubionych bibelotów? Półki wiszące oraz seria Clever wsporników technicznych rozwiążą Twój problem. Dzięki nim zyskasz idealne miejsce na ścianie do ustawienia ramek ze zdjęciami lub wakacyjnych pamiątek. Półki wiszące wykorzystasz także w kuchni – sprawdzą się nie tylko na lekkie przyprawy, lecz także na nieco cięższe książki z przepisami, które dzięki kolorowym okładkom z apetycznymi zdjęciami będą także ozdobą pomieszczenia. Dodatkowe miejsce do przechowywania przyda Ci się także w gabinecie? Dzięki elementom mocującym do półek wiszących zyskasz przestrzeń na segregatory z ważnymi dokumentami.

Chcesz nieco odnowić aranżację wnętrza, ale bez konieczności inwestowania w to czasu? Zdecyduj się na kolorowe elementy mocujące. Czerwone modele w połączeniu z białą półką zaprezentują się w interesujący sposób i będą ciekawym elementem w nowoczesnym wystroju. Chcesz wprowadzić do aranżacji nieco industrialnego charakteru? Postaw na elementy podtrzymujące w odcieniu miedzi i zestaw je z czarną półką wiszącą – takie połączenie będzie doskonale wyglądało na tle okładziny ściennej z czerwonej cegły.