Produkty

Produkty z serii Connemara

Drzwi wewnętrzne Connemara – wizytówka Twoich pomieszczeń

Drzwi wewnętrzne to element, bez którego nie obędzie się większość pomieszczeń w Twoim domu czy mieszkaniu. Stanowią one istotny detal wystroju i powinny świetnie się prezentować. Ważna jest też ich wytrzymałość na szkodliwe czynniki. Szukasz rozwiązań estetycznych i trwałych zarazem? Wybierz spośród bogatej gamy produktów z kategorii drzwi i klamek!

Wszystkie Twoje wnętrza różnią się od siebie wystrojem i przeznaczeniem. Dobranie do każdego z ich pasujące skrzydła wydaje się niełatwym zadaniem. Dla Twojej wygody jednak seria Connemara drzwi wewnętrznych składa się z wielu elementów o różnych właściwościach. Każdy z nich pomoże Ci w elegancko sposób wykończyć Twoje mieszkanie, dbając o spójny charakter całej przestrzeni. 

Trwałość i estetyczny wygląd – drzwi wewnętrzne Connemara

Drzwi stanowią szczególny element każdego pomieszczenia. Powinny harmonijnie współgrać z wystrojem obu wnętrz, które rozdzielają. Postaw na klasykę, która nigdy nie wyjdzie z mody!

Seria Connemara do wykańczania pomieszczeń charakteryzuje się eleganckim, ponadczasowym wzornictwem. Dzięki temu poszczególne elementy świetnie dopasowują się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i klasycznych. Szczególnie dobrze zaś komponują się z panelami i płytkami imitującymi drewno. Wśród nich znajdziesz niezwykle różnorodne modele – pełne, przeszklone, przesuwne, a także z podcięciem. Możesz również wskazać właściwy rozmiar, stronę, w którą mają się otwierać oraz wybrać spośród trzech dostępnych kolorów.

Estetyczny wygląd to jednak nie jedyna zaleta, jaką powinny posiadać dobre drzwi wewnętrzne. Równie ważnym wymaganiem jest wytrzymałość. Każdy element serii Connemara wyróżnia się znakomitą jakością wykonania. Solidna konstrukcja z litej płyty MDF zapewnia im odporność na uszkodzenia, o jakie nietrudno podczas codziennego użytkowania. Wszystkim przeszkleniom zaś niestraszne są drobne rysy czy pęknięcia. Dwuletnia gwarancja producenta to dodatkowy atut.

Co więcej, drzwi wewnętrzne Connemara są łatwe do utrzymania w czystości. Wystarczy gąbka i odrobina detergentu, aby łatwo usunąć z nich niepotrzebne zabrudzenia. Dzięki temu mogą wyglądać jak nowe przez długi czas.

Ciesz się funkcjonalnymi drzwiami każdego dnia

Modele z serii Connemara drzwi wewnętrznych skutecznie oddzielają od siebie poszczególne przestrzenie w Twoim domu czy mieszkaniu. Przeszklenia wykonane są z mlecznego szkła, które gwarantuje Ci prywatność. Świetnie sprawdzą się zatem także w sypialni. Z kolei modele z podcięciem będą idealne do łazienki. Pozwalają one na odpowiednią cyrkulację powietrza w Twoich pomieszczeniach.

Odpowiednie drzwi to jednak nie wszystko. Nie mniej ważne jest prawidłowe dobranie innych elementów, bez których skrzydła nie działałyby prawidłowo. W bogatej ofercie sklepów Castorama znajdziesz bogactwo części, dzięki którym codzienne użytkowanie drzwi jest bezpieczne i komfortowe. Znajdź klamki, szyldy i tarcze, które będą ładnie współgrać z wybranym modelem.