Produkty

Produkty z serii Coralle

Nie znaleziono pasujących produktów.

Płytki ścienne Coralle – nowoczesna łazienka na wyciągnięcie ręki

Wykończenie wnętrza ma ogromne znaczenie nie tylko z uwagi na jego estetykę. Dlatego produktów z kategorii płytek ściennych powinieneś szukać również pod kątem ich parametrów technicznych. Te decydują o tym, w jakich pomieszczeniach będziesz mógł wykorzystać dany produkt. Jeśli natomiast zależy Ci na estetyce i wyjątkowym wyglądzie ścian, dobrym wyborem będzie seria Corella.

Płytek ściennych z tej serii możesz użyć w nowoczesnej łazience. Są przystosowane do warunków panujących we wnętrzu tego rodzaju. Przede wszystkim jednak to produkty o wysokiej jakości wykonania i wyjątkowym wyglądzie.

W ramach serii znajdziesz co najmniej kilka rodzajów glazury w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru masz odcienie jasne i ciemne, a także wykończone strukturą oraz gładkie. Co więcej, seria obejmuje także dekoracyjne listwy. Innymi słowy, znajdziesz w niej wszystko, co jest potrzebne do stworzenia kompletnego wykończenia łazienki.

Produkty te z pewnością zadowolą osoby, które szukają estetycznego materiału wykończeniowego.

Zachwyci Cię wybór, jaki oferują płytki ścienne Coralle

Seria Coralle do wykańczania wnętrz obejmuje przede wszystkim duży wybór dostępnych produktów. Wśród nich masz do wyboru m.in. różne kształty i rozmiary płytek. Możesz postawić na klasyczne prostokąty lub też wyjątkowo oryginalne romby. Co więcej, w ramach serii znajdziesz również szeroki wybór dostępnych odcieni. Biele i czerń, a także odcienie szarości i wielu innych barw – to wszystko zapewnią Ci produkty z prezentowanej serii.

Prezentowane płytki różnią się powierzchnią. W miejscach trudniejszych do wyczyszczenia możesz wykorzystać produkty o gładkim wykończeniu. Struktura natomiast sprawdzi się w tych przestrzeniach, które szczególnie chcesz zaakcentować.

Na uwagę zasługuje z pewnością nowoczesny design tych produktów. Dotyczy to wszystkich elementów prezentowanej serii. Oryginalne wykończenie, intensywna kolorystyka i ciekawe struktury to cechy charakterystyczne tej serii.

Wszystkie produkty zostały wykonane z ceramiki. To materiał odporny na działanie wilgoci. Dzięki temu płytki sprawdzą się w łazience, w której panuje podwyższona wilgotność.

Nowoczesna i funkcjonalna łazienka

Każde wnętrze wymaga odpowiedniego wykończenia. Dzięki temu powierzchnie ścian czy podłóg są dodatkowo zabezpieczone. Dotyczy to również łazienek. Dlatego płytki ścienne Coralle są idealnym wyborem dla osób, którym zależy na estetyce i funkcjonalności pomieszczenia. Dzięki nim będziesz w stanie stworzyć wyjątkowe wnętrze, a także dobrze zabezpieczysz ściany. Unikniesz tym samym odchodzącej z powodu wilgoci farby. Nie będziesz musiał przemalowywać ścian, które zmieniły swój odcień.

Produkty z tej serii idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Dzięki dużemu wyborowi produktów zdołasz stworzyć wiele różnych aranżacji. Z łatwością wydzielisz strefy w łazience. Zaakcentujesz również te elementy wyposażenia pomieszczenia, na których będzie Ci zależało. Jeśli zatem szukasz produktu funkcjonalnego o dużej estetyce wykonania, dobrym wyborem będzie prezentowana seria.