Produkty

Produkty z serii Cracovia

Gres Cracovia – elegancja i funkcjonalność

Utrzymanie porządku wokół domu nie zawsze należy do najprostszych zadań. Zastosowanie gresu pomoże Ci zadbać o estetykę i funkcjonalność podłoża wokół Twojego domu, firmy czy budynku gospodarczego. Powierzchnia o małej nasiąkliwości, a jednocześnie estetycznym wykończeniu nada otoczeniu domu elegancki wygląd. To również praktyczne rozwiązanie pod kątem codziennych porządków. Seria Cracovia do wykładania podłoża na zewnątrz budynków to produkty o wysokiej klasie wytrzymałości. Zróżnicowana estetyka sprawia, że bez trudu znajdziesz dla siebie idealny model w atrakcyjnym kolorze. Kamionka szlachetna, z której wykonany jest ten produkt, ma matowe wykończenie i dobrą jakość. Obie te cechy dbają o jej świetny wygląd, ale również funkcjonalność.

Zalety gresu szkliwionego

Wzmocniony gres szkliwiony jest doskonałym wyborem we wszystkich miejscach o umiarkowanej intensywności ruchu. Z tego powodu powinieneś zdecydować się na jego zakup, jeśli planujesz wyłożyć podłoże w okolicy domu czy niewielkiej firmy. Jego największą zaletą jest wielość wzorów i kolorów, a także niezwykła estetyka. Specjalna warstwa szkliwa na górze płytek sprawia, że łatwo je wyczyścisz. Przy okazji wzmacnia ona również walory estetyczne. Nie należy zapominać o tym, że płytki z kamionki szlachetnej można wykorzystywać też we wnętrzach budynków. Są one bardzo odporne na zniszczenie oraz nienasiąkliwe. Z tego powodu wewnątrz budynków prezentują się elegancko, ale na zewnątrz nie niszczy ich mróz oraz wilgoć. Możesz je też czyścić większością dostępnych środków chemicznych. Do estetycznego wyglądu przywrócisz je w kilka chwil, nawet jeśli są zakurzone albo zabrudzone błotem. Seria Cracovia gresu to świetny wybór zwłaszcza do okolicy utrzymanej w nowoczesnym, ale eleganckim stylu. Dzięki różnorodności odcieni bez trudu dopasujesz produkt idealnie do swoich oczekiwań. Co więcej, gres z łatwością położysz samodzielnie, nawet jeśli nie masz w tym temacie doświadczenia i wiedzy. Może być on układany zarówno na wspornikach, jak i bezpośrednio na gruncie.

Wykorzystaj gres Cracovia w swoim domu

Podstawowym wykorzystaniem gresu szkliwionego jest oczywiście wnętrze domu. Prezentuje się on tam bardzo elegancko, jest łatwy w utrzymaniu w czystości i wytrzymały. Z łatwością zniesie codzienne, umiarkowane użytkowanie, dlatego możesz zastosować go również w firmie. Będzie stanowił atrakcyjne wykończenie podłogi w korytarzu albo doprowadzi klientów od furtki aż do drzwi. Gres Cracovia to również dobry wybór na zewnątrz budynków. Z jego pomocą ułożysz ścieżkę od bramki do drzwi wejściowych czy chodnik wokół domu. Z powodzeniem możesz użyć go do wyłożenia powierzchni tarasu albo wnętrza altany. Jego wygląd bardzo dobrze współgra z naturą i jej zielenią, dlatego gres świetnie prezentuje się na tle kwiatów, ale również zwykłego, zadbanego trawnika. Jeśli zależy Ci na wytrzymałości, ale też optymalnych warunkach montażu, gres będzie dobrym wyborem. Ułożysz go sam bez pomocy specjalistów, posługując się podstawowymi narzędziami. Możesz położyć go nawet bezpośrednio na gruncie, na przykład trawie, co szybko odmieni wygląd ogrodu i poprawi jego funkcjonalność.