Produkty

Produkty z serii Cusko

Półki Cusko – nowoczesne i funkcjonalne

Każde wnętrze wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Tam, gdzie niewskazane są meble zamknięte czy przytłaczające gabarytami, możesz zamontować kilka półek. To szczególnie dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy pragniesz stworzyć swobodną, lekką aranżację. Taką, która kontrastować będzie z typowym wykończeniem obfitującym w ciężkie meble.

Seria Cusko do urządzenia wnętrz jest świetnym rozwiązaniem zarówno w dużych domach, jak i mniejszych mieszkaniach. Półki wykonane z płyty meblowej dobrze sprawdzą się jako zewnętrzna dekoracja w pokoju. Zagwarantują także więcej miejsca na uporządkowanie rzeczy w garderobie. Melaminowana powierzchnia półki jest praktyczna, a przy tym bardzo dobrze się prezentuje.

Dlaczego warto wybrać półki Cusko?

Półki Cusko wykonane są z wysokiej jakości płyt MDF. To sprawia, że wyróżnia je odporność na czynniki zewnętrzne, między innymi potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, produkty te łatwo się czyści. Ich struktura jest gładka, przez co zabrudzenia wystarczy zetrzeć z pomocą wilgotnej szmatki bądź preparatu do drewna.

Bardzo istotny jest montaż półek. Do wyboru są aż trzy metody. Jedna z nich obejmuje użycie takich elementów montażowych, które są niewidoczne z zewnątrz, co znacznie poprawia estetykę całej konstrukcji. Możesz też użyć specjalnych, aluminiowych wsporników, które dostępne są w ramach tej serii produktów. Każdy z wybranych sposobów jest prosty i nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi. Do zestawu z półką dołączony jest szablon pomocny podczas jej mocowania. 

Różnorodność kolorów jest niezaprzeczalną zaletą, która wyróżnia półki Cusko wśród innych, podobnych kolekcji. Do wyboru masz kilka popularnych kolorów podstawowych, a także naturalny, dębowy odcień. Dzięki temu dopasujesz produkty do dotychczasowego wyposażenia wnętrza.

Zainwestuj w prostotę

Jeśli brak Ci miejsca do uporządkowania rzeczy w dowolnym pomieszczeniu, w stworzeniu odpowiedniej przestrzeni pomóc może seria Cusko. Półka wybrana z jej oferty może mieć jeden z czterech kolorów oraz matowe lub satynowe wykończenie. Świetnie prezentuje się zarówno w biurze, jak też salonie czy pokoju dziecięcym. Możesz z jej pomocą wyeksponować ważne, rodzinne fotografie. Pomogą Ci one także przy dbaniu o estetykę domowej biblioteczki.

Proste produkty z tej serii wyposażenia mogą okazać się użyteczne również w garderobie. Bez względu na to, czy stanowi ona oddzielny pokój, czy jest zabudowaną wnęką, powinna gwarantować odpowiednią ilość miejsca. Dzięki pojedynczym półkom zwiększasz przestrzeń na ułożenie ubrań. Zapewnisz sobie również odpowiednią ilość miejsca na pudełka z obuwiem sezonowym.

Wybór kolorów może być pomocny, jeśli chcesz z pomocą produktów z tej serii stworzyć ciekawą instalację na ścianie. Do pomieszczeń w stylu nowoczesnym wybierz czarne półki, które wyglądają elegancko i dobrze uzupełniają aranżację. Do pokojów wykończonych w stylu skandynawskim lepsze będą białe bądź szare elementy. Klasyczne wnętrze będzie wyglądało korzystnie z półkami dębowymi. Specjalny, niewidoczny sposób montowania wybierz do pomieszczeń minimalistycznych. W tych industrialnych lepiej sprawdzą się wsporniki z tej samej serii.