Produkty

Produkty z serii Dabo

Terakota Dabo jako element dekoracyjny nie tylko podłogi

Terakota Dabo posiada zastosowanie dekoracyjne w wykończeniu zarówno podłóg, jak i ścian Twojego domu. Jest również praktycznym elementem wnętrza, tak więc dobierasz ją nie tylko pod kątem walorów zdobniczych, ale także użytkowych.  Sklepy Castorama mają szeroki wybór produktów z kategorii terakoty.

Terakota Dabo – interesujący aspekt wykończeniowy

Seria Dabo terakoty to interesujący sposób na wykończenie ścian oraz podłogi w Twoim mieszkaniu. Jeżeli chcesz wyłożyć posadzkę i ściany płytkami, masz do wyboru elegancką terakotę, która nada Twoim pomieszczeniom ponadczasowy i stylowy charakter.

Dlaczego terakota Dabo?

Seria Dabo terakoty do podłóg i ścian posiada szereg zalet, wśród których niebagatelną rolę odgrywa elegancka prezencja oraz łatwy montaż. Terakota jest bardzo łatwa w utrzymaniu  w czystości oraz charakteryzuje się wytrzymałością i nie wchłania wody. Materiał przypomina naturalne materiały, jak kamień czy drewno.

Co znajdziesz w Castoramie?

Terakota Dabo w kolorze gris to płytki, które z powodzeniem zastosujesz zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Ze względu na swój neutralny odcień, produkt ten ma ponadczasowy charakter i dopasuje się do większości wnętrz. Płytki są szkliwione i odporne na działanie wody, bez obaw można użyć ich w łazience bądź kuchni.

Odmiana kolorystyczna marengo sprawdzi się jako wykończenie nowoczesnych, industrialnych wnętrz lub jako kontrast dla jasnych mebli i ścian. Kafle będą zarówno posadzką do kuchni czy łazienki, jak i wykończeniem przedpokoju. Terakota ta również jest szkliwiona.