Produkty

Produkty z serii Dacite

Poznaj efektowne lampy wiszące Dacite

Oświetlenie wpływa na komfort korzystania z pomieszczenia oraz aranżację. Nie zapominaj o tym, wybierając lampę wiszącą. W naszym asortymencie znajdziesz serię Dacite, która zawiera produkty cechujące się zróżnicowanym designem. Dzięki temu bez trudu znajdziesz model pasujący do planowanej aranżacji. Lampy wiszące Dacite są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, na przykład srebrnym, beżowym czy czarnym. Oferowane modele występują w wersji zarówno z ażurowym, jak i pełnym kloszem.

Produkty z kolekcji wykorzystasz w domu, ale sprawdzą się też w restauracji, hotelu czy biurze. Efektowne modele dopełnią aranżację pokoju dziennego lub sypialnego, gabinetu czy korytarza. Produkty z serii Dacite są przeznaczone na żarówkę z gwintem E27. Źródło światła dobierzesz samodzielnie, dopasowując temperaturę barwową do pomieszczenia, w którym zamontujesz lampę.

Oświetlenie z serii Dacite – czym się wyróżnia?

Seria Dacite lamp wiszących to produkty, które zaskoczą Cię nie tylko efektownym wzornictwem, lecz także wytrzymałością. Dostępne są modele wykonane z różnych materiałów, na przykład metalu i szkła. Takie połączenie surowców zapewnia trwałość elementu wyposażenia, a dodatkowo umożliwi Ci bezproblemowe utrzymanie lampy w czystości. Szklana powierzchnia jest gładka, dlatego bez trudu wyczyścisz ją z kurzu. Niektóre lampy wiszące z kolekcji są wykonane z metalu i włókna bambusowego, co również zapewnia długie użytkowanie.

Do lamp z serii Dacite samodzielnie dobierzesz żarówki. Dzięki temu możesz zdecydować się na energooszczędne modele, które są również ekologicznym rozwiązaniem. Samodzielnie wybierzesz też temperaturę barwową oświetlenia. Chłodne światło wykorzystasz w pomieszczeniach przeznaczonych do pracy, a cieplejsze sprawdzi się w pokojach do odpoczynku.

Lampy wiszące Dacite – dlaczego warto wybrać?

Seria Dacite do oświetlania pomieszczeń jest warta uwagi ze względu na różnorodność produktów. W kolekcji znajdziesz lampy, które sprawdzą się we wnętrzu klasycznym i glamour – to modele szklane z elementami w kolorze chromu. Dostępne są też produkty pasujące do industrialnej aranżacji. W lofcie doskonale zaprezentuje się model ze szklanym, transparentnym kloszem oraz złotymi akcentami – pozwoli bowiem wyeksponować nietypową żarówkę. W kolekcji znajdziesz również lampy z włókna bambusowego. Modele te wyróżniają się ażurowym kloszem, dzięki któremu uzyskasz ciekawy efekt świetlny na ścianie. Lampy sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu boho, ale też nowoczesnej przestrzeni, którą chcesz odświeżyć niebanalnym dodatkiem.

Modele z kolekcji Dacite sprawdzą się jako główne źródło światła w salonie. Zawiesisz je w centralnym punkcie pomieszczenia. Lampy pozwolą Ci też precyzyjnie oświetlić stół w jadalni, gdzie warto zamontować trzy sztuki obok siebie. Możesz wykorzystać je także nad wyspą kuchenną, żeby zyskać komfortowe warunki do przygotowywania posiłków. Efektowne elementy wyposażenia zastosujesz też w przedpokoju, domowym biurze czy sypialni.