Produkty

Produkty z serii Dakota

Lampy ścienne i sufitowe Dakota – styl loft nigdy nie wyglądał tak dobrze

Każdy budynek, z którego korzystają ludzie, wymaga odpowiedniego oświetlenia. Skorzystaj z produktów z kategorii lamp ściennych i sufitowych, aby je zapewnić. W jej ramach znajdziesz zarówno kinkiety, jak i lampy sufitowe punktowe oraz żyrandole. Wszystko, czego potrzebujesz do oświetlenia wnętrza, znajdziesz w tej kategorii. Jeśli natomiast jesteś zwolennikiem oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań, dobrym wyborem dla Ciebie będzie seria Dakota.

Lamp ściennych i sufitowych z tej serii możesz użyć w każdym wnętrzu. Doskonale sprawdzą się w prywatnej przestrzeni, jak i miejscu użyteczności publicznej. Będą dobrym dodatkiem do sypialni oraz salonu. Równie dobrze nadadzą się do kawiarni o wyjątkowym charakterze.

Seria obejmuje zarówno kinkiety, jak i lampy wiszące. Znajdziesz w niej produkty o różnej ilości źródeł światła. Dzięki temu łatwiej dopasujesz je do rozmiarów pomieszczenia. Umożliwisz sobie także oświetlenie bardziej oddalonych miejsca w danym wnętrzu, do których oświetlenie centralne nie dociera.

Wyjątkowy design i nowoczesny wygląd tych produktów będzie doskonałym wyborem we współczesnych aranżacjach.

Trwałe, estetyczne i wyjątkowe

Lampy ścienne i sufitowe Dakota to produkty, które wyróżniają się designem. Na niego natomiast składa się wykorzystanie naturalnego drewna. Dzięki niemu modele te prezentują się nie tylko oryginalnie. Doskonale też wpisują się w styl loft lub styl eko. Umożliwiają tym samym podążanie za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Produkty z tej serii zostały wykonane z trwałych materiałów. Możesz zapomnieć o delikatnych kloszach. Te zostały zastąpione drewnianymi konstrukcjami. Z kolei stelaż lamp jest wykonany z odpornej na odkształcenia stali. Pozwoli Ci to długo cieszyć się funkcjonowaniem lamp i ich niezmienionym wyglądem.

W modelach z tej serii możesz także zamontować energooszczędne źródła światła. To umożliwi Ci natomiast spore oszczędności. Zauważysz je w rachunkach za energię.

Lampy ścienne i sufitowe Dakota – ich światło dotrze tam, gdzie tego potrzebujesz

Seria Dakota do oświetlania wnętrz rozwiąże jeden z największych problemów, z jakimi możesz się borykać. Chcesz oświetlić przestrzeń wewnątrz budynku? Wykorzystaj zatem te produkty. To one będą w stanie zapewnić Ci światło w każdym zakątku domu lub budynku użyteczności publicznej. W ramach serii znajdziesz produkty o różnej ilości źródeł światła. Oznacza to, że dopasujesz model to rozmiarów każdego wnętrza. Co więcej, w oświetleniu najdalszych zakątków pomieszczenia pomogą Ci kinkiety. To one umożliwią stworzenie wyjątkowej strefy do czytania, czy też zadbają o oświetlenie korytarza.

Produkty z tej serii to modele z wymiennymi źródłami światła. Pozwoli Ci to na dopasowanie mocy żarówki oraz barwy jej światła do swoich potrzeb. Dlatego same lampy możesz zastosować zarówno w salonie, jak i w gabinecie lub sypialni. Wystarczy, że zamontujesz w nich odpowiednie żarówki. Sprawdzą się w każdym z tych miejsc.